Merkez üssü Kahramanmaraş olan depremin meydana gelmesinin ardından çevre 10 ilde yıkım gerçekleşirken 45 binin üzerinde kişi hayatını kaybetmişti. 11 ilin enkaza dönmesine neden olan depremde hayatını kaybeden kişilerden birisi de sosyal medya fenomeni Taha Duymaz olurken Hataylı olan Taha Duymaz kardeşi Melek Duymaz ile enkaz altında kalmıştı. 

Depremde gündemde en çok konuşulan isimlerden birisi de TikTok fenomeni Taha Duymaz olurken milyonlar bir türlü ulaşılamayan Taha Duymaz'la ilgili güzel haberlerin gelmesini bekledi. Eniştesi, halası ve kardeşi Melek Duymaz ile Hatay'da depreme yakalanan ve enkaz altında kalarak hayatını kaybeden Taha Duymaz'ın YouTube kanalından yeni bir video paylaşımı yapıldı. 

TAHA DUYMAZ KANALINDAN PAYLAŞIM YAPILDI!

depremde-hayatini-kaybeden-taha-duymaz-in-youtube-15671415_8146_m

Taha Duymaz'ın YouTube kanalının vefatı öncesi sattığı ileri sürülmüştü. Sattığı iddia edilen YouTube kanalından "Taha Duymaz anısına derleme videoları" adı altında bir video paylaşımı yapılırken bu paylaşım binlerce kişinin tepkisini çekti. Yaptığı yemek videoları ile geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Taha Duymaz'ın vefatı binlerce sevenini derinden etkilerken Taha Duymaz YouTube kanalı üzerinden yapılan paylaşıma tepki yağdı. 

ÖSYM 2023 DGS tercihlerini almaya başladı ÖSYM 2023 DGS tercihlerini almaya başladı

TEPKİLER ART ARDA GELDİ!

depremde-hayatini-kaybeden-taha-duymaz-in-youtube-15671415_9653_m

Sattığı iddia edilen Taha Duymaz YouTube kanalından Taha Duymaz'a ait videoların derlenmiş halinin paylaşılması "Ölmüş çocuk üzerinden para kazanmaya çalışmayın" tepkilerinin gelmesine neden oldu. Kahramanmaraş merkezli depremin 12. gününde kardeşi Melek Duymaz ile cansız bedenine ulaşılan Taha Duymaz hakkında birçok iddia ortaya atılmış ardından iddiaların üstü kapatılmıştı.