Clio fiyat listesi zamlandı! En ucuz sıfır araba 826.900 TL'ye fırladı Clio fiyat listesi zamlandı! En ucuz sıfır araba 826.900 TL'ye fırladı

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen deprem felaketinden çevre 10 şehir etkilenirken Türkiye'nin yaralanmasına neden olan deprem felaketinde can kaybı yükselmeye devam ediyor. 6 şubat tarihinde meydana gelen korkutucu deprem asrın felaketi olarak adlandırılırken depremin meydana gelmesinin ardından 11 ilde büyük bir yıkım gerçekleşmişti. Enkaz altından kalan vatandaşları kurtarma çalışmaları ekipler tarafından yürütülürken enkaz çalışmalarında ortaya çıkan can kaybının yükseldiği belirtildi. 

11 İlde büyük bir yıkımın meydana gelmesine neden olan deprem felaketi nedeniyle vatandaşlar büyük bir korku yaşadı. Deprem bölgesinde 3 ay geçerli OHAL ilan edilirken gerekli tedbirler ve destekler deprtem bölgesindeki vatandaşlar için duyurulmaya devam ediyor. Deprem felaketinin meydana gelmesinin ardından AFAD bölgedeki çalışmalarına devam ederken depremde can kaybının yükseldiği belirtildi. 

DEPREMDE KAÇ KİŞİ ÖLDÜ?

Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana, Adıyaman, Osmaniye, Hatay, Kilis, Malatya ve Elazığ'da meydana gelen korkutucu deprem ile ilgili son dakika güncellemesi yapan AFAD can kaybının 45 bin 89'a ulaştığını belirtti. Deprem bölgesinde enkaz kaldırma çalışmaları devam ederken aynı zamanda hasar tepsit çalışmaları da görevliler tarafından yürütülmeye devam ediyor.