Altın piyasasında ve para piyasalarında ortaya çıkan yükselen grafikler, her sektörde olduğu gibi otomotiv sektöründe de yüksek maliyetlere sebep oldu. Bu durum karşısında artan yedek parça fiyatları, satışa sunulan sıfır kilometre ve ikinci el araç modellerinin fahiş rakamlara ulaşmasına yol açtı. Aralık ayında başlayan zam furyası sebebi ile araç sahibi olma planlarını ertelemek durumunda kalan tüketiciler ile yatırımcılar, yeni dönemin başlaması ile birlikte daha kötü sürprizler ile karşılaştı. 

2 yılı aşkın süredir devam eden koronavirüs salgını, çip krizinin yaşanmasına sebep oldu. Ocak ayına girilmesi ile birlikte etkisini giderek arttıran çip krizi, hali hazırda zamlı fiyatlardan satışa sunulmuş olan ikinci el ve sıfır kilometre araçların, daha da zamlanmasına sebep oldu. Tüketicilerin ve yatırımcıların araç satın almak için ayırmış oldukları birikim tutarlarını aşan araç fiyatları, bankaları harekete geçirdi. 

Yeni dönemde araç satın almak isteyen ancak bu isteğini gerçekleştirmek için yeterli birikime sahip olmadığı için bütçe desteğine ihtiyaç duyan tüketiciler ve yatırımcılar için harekete geçen bankalardan birisi de Denizbank oldu. Ekim ayına girilmesi ile birlikte yeni bir taşıt kredisi kampanyası geliştirdiğini duyuran Denizbank, ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı. 

DENİZBANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI EKİM 2022

Memurların beklediği haber geldi! İşte detaylar Memurların beklediği haber geldi! İşte detaylar

denizbanktan-ikinci-el-ve-sifir-kilometre-araclar-icin-sabit-faizli-tasit-kredisi-kampanyasi (2)

Denizbank, araç sahibi olmak isteyen tüketiciler ve yatırımcılar için yeni bir taşıt kredisi kampanyası geliştirmiş olduğunu duyurdu. Yeni kampanyası kapsamında 48 ay vade ve yüzde 2,72 sabit faiz karşılığında kredi desteği vereceğini belirten banka, azami destek oranını yüzde 70 olarak bildirdi. 

DENİZBANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI BAŞVURUSU EKİM 2022

Denizbank tarafından düzenlenmiş olan 3 ay taksit ertelemeli, yüzde 2,72 sabit faizli yeni taşıt kredisi kampanyasına bankanın şubeleri aracılığı ile başvuru yapılabilmektedir.