Olumsuz ekonomik gelişmeler çerçevesinde giderek ağırlaşan gündelik hayat şartları, sabit maaşlı vatandaşların büyük bir geçim derdi içerisine düşmelerine sebep oldu. Hizmet başlıklarına ve hizmet ürünlerine yansıyan yüksek oranlı zamlar karşısında temel ihtiyaçlarını dahi karşılamak konusunda zorlanmaya başlayan tüketiciler, çalıştıkları bankaların güncel kampanyalarını yakın takibe alan tüketiciler, bütçelerine destek sağlayacak olan en uygun kampanyayı araştırmaya başladı. 

Bankalar tarafından düzenlenen kart kampanyaları sayesinde bütçelerini bir nebze ferahlatmaya çalışan tüketicilere, Denizbank’tan da yeni kampanya haberi geldi. Sene başından bu yana birçok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştiren banka, yeni kampanyasının ayrıntılarını tüketiciler ile paylaştı. 

DENİZBANK OTOMATİK FATURA TALİMATI KAMPANYASI EKİM 2022

denizbank-duyurdu-fatura-takibini-bankaya-birakanlara-100-tl-degerine-para-hediyesi-verilecek (2)

Mevcut kampanyalarına bir yenisini daha eklediğini duyuran Denizbank, yeni kampanyası kapsamında otomatik fatura ödeme talimatı veren tüm mevcut müşterilerine Bonus hediyesi vereceğini belirtti. Banka, 17 Ekim- 30 Kasım 2022 tarihleri arasında verilecek olan otomatik fatura ödeme talimatı sayısına göre müşteri hesaplarına tanımlanacak olan hediye Bonus tutarlarını, şu şekilde açıkladı:

  • Bir faturaya: 40 TL
  • 3 faturaya: 60 TL
  • 5 faturaya: 100 TL

DENİZBANK’IN OTOMATİK FATURA TALİMATI KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı

Denizbank’ın mevcut müşterileri için geliştirmiş olduğu toplamda 100 TL’ye kadar Bonus kazandıran yeni kampanyası, tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Fatura takibinden kurtulurken aynı zamanda da TL kazanmak isteyen tüketiciler, ilgili kampanyaya nasıl katılım sağlayabileceklerini araştırmaya başladılar. 

Denizbank’ın resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuş olan yeni kampanyadan faydalanmak isteyen tüketiciler için kampanya başvuru detayları paylaşıldı. Buna göre banka, mobil uygulaması veya SMS kanalı aracılığı ile kampanyaya onay verilebileceğini ifade etti. Mobil uygulama katılımı için uygulamanın açılan ekranında yer alan “kampanyalar” kısmından katılım onayı verilmesi gerektiğini belirten banka, SMS katılımı için ise bankaya kayıtlı bulunan cep telefonu üzerinden OTOMATİK yazarak 3208’e kısa mesaj gönderilmesi gerektiğini ifade etti.