Türkiye’de son yıllarda her alanda olduğu gibi tarım ve hayvancılık alanında artan maliyetler ve kötü ekonomik koşullar finansman ihtiyaçlarının artmasına neden oldu. Üreticilerin tarımsal faaliyetlerine yönelik finansman ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik avantajlı oranlarla kredi desteklerinin sağlanması hedefleniyor. 

Denizbank üzerinden verilecek kredilerde ihtiyaç kredisinden rotatif kredilere kadar birçok seçenek yer alıyor. Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleriyle çiftçilerin söz konusu kredilerden en iyi oranlarla yararlanmaları sağlanacak. 

TAKSİTLİ TARIMSAL İHTİYAÇ KREDİSİ 

Tarımsal üretime yönelik çiftçilerin ihtiyaç duyacakları finansmanları Denizbank üzerinden karşılamaları sağlanıyor. Bu kapsamda sunulan birçok farklı tür kredi ile rahat bir ödeme planı da oluşturuluyor. Üreticilerin tarımsal faaliyetlerine ilişkin girdi temini ve tarımsal üretime yönelik tüm finansman ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor. 

Taksitli Tarımsal İhtiyaç Kredisi, çiftçilerin diğer tarımsal faaliyetlerine yönelik gerekli finansmanın gelir akışına uygun ödeme planıyla karşılanmasını hedefliyor. Üreticilere verilen bu tür kredi destekleriyle çiftçilerin tarımsal faaliyetlerini sürdürmeleri desteklenecek. 

DENİZBANK ÜRETİCİ KART DESTEĞİ DEVAM EDİYOR!

denizbank-ciftcilere-ozel-tarimsal-kredi-paketlerini-duyurdu-ciftcilere-dusuk-faizli-krediler-

Üreticilerin tarımsal faaliyetlerinin desteklenmesine yönelik Denizbank’ın üretici kart fırsatları devam ediyor. Üretici Kart, üreticilerin tarım girdi ihtiyaçlarını karşıladıkları hasat vadeli bankacılık ürünü olarak birçok avantaj sağlıyor. 

Üretici Kart fırsatları ile ayrıca Denizbank aracılığıyla çiftçilerin nakit ihtiyaçlarını ve tarım girdi ihtiyaçlarını karşılamak için işlem gerçekleştirmeleri de sağlanıyor.

Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı

YÜZDE SIFIR FAİZ AVANTAJLARI SUNULUYOR

Denizbank tarımsal kredilerinin yanı sıra birçok avantaja sahip Üretici Kart, kart limitleri kapsamında 3 yıla varan vadelerle taksitli kredi kullanma fırsatlarından da yararlanabiliyor. Kredi geri ödemesi üreticilerin yetiştirdikleri ürüne göre hasat ya da üretim vadesinde yapılabilmektedir.

Üretici Kart sahipleri tarafından ayrıca anlaşmalı iş yerlerinden yapacakları alışverişlerde 6 aya varan vade ve yüzde 0 faiz avantajlarından da yararlanma seçenekleri sunulmaktadır. Denizbank’ın avantajlı tarımsal kredi ve Üretici Kart fırsatlarıyla çiftçilerin rahat bir nefes almaları sağlanıyor.