Tapusu olan buraya! Hekesi ilgilendiren açıklama Tapusu olan buraya! Hekesi ilgilendiren açıklama

Meslek grupları için özel olarak geliştirdiği kredi ve kart kampanyalarının yanı sıra maaş müşterileri, emekli vatandaşlar ve kamu sektörü ile özel sektör çalışanları için de düzenlediği ayrıcalıklı kampanyalar sayesinde bankacılık sektörünün aranan isimlerinden birisi haline gelmeyi başaran Denizbank, 2022 yılının zorlu ekonomik koşullarına karşı mevcut müşterilerine destek olmaya devam ediyor. 

2021 yılının sonunda ortaya çıkan olumsuz ekonomik gelişmelerden ötürü zor duruma düşen ve 2022 yılında yapılan tüm maaş düzenlemelerine rağmen alım güçlerini bir türlü istenilen seviyelere çıkarılamayan tüketiciler, Denizbank tarafından geliştirilmiş olan avantajlı kampanyalar sayesinde sene boyunca bir nebze olsun rahat nefes alabildi. Bu kapsamda tüketicilere hem kredi hem de kart başlıkları altında avantajlı hizmetler sunan Denizbank, sene tamamlanmadan geliştirmiş olduğu son kampanyası ile cüzdanları dolduracağına adeta garanti verdi.

Resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayınlayan Denizbank, Bonus kart kullanıcıları için yeni bir kampanya düzenlediğini duyurdu. Kampanyanın bir alışveriş kampanyası olduğunu ve yeni yıl hediyesi niteliğinde TL hediyesi dağıtacağını ifade eden banka, son geçerlilik tarihi 31 Aralık olan kampanyasına dair detayları paylaştı.

DENİZBANK’TAN YENİ YIL HEDİYESİ!

denizbank-bonus-kart-kullanicilarinin-dikkatine-banka-kesenin-agzini-acti-600-tl-hediye-edecek

Denizbank, Bonus kart kullanıcıları için yeni bir alışveriş kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Bu kapsamda 31 Aralık tarihine kadar yapılan 400 TL ve üzeri tutarları ilk harcamadan sonra ki her 400 TL ve üzeri tutarlı harcamaya 40 TL Bonus hediyesi vereceğini belirten banka, toplam Bonus hediyesinin 600 TL olduğunu ifade etti. 

DENİZBANK YENİ YIL KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Toplamda 600 TL’ye kadar Bonus kazanımının sağlanabileceği yeni yıl kampanyası ile dikkatleri üzerine çeken Denizbank, kampanya başvuru detaylarını paylaştı. Bu kapsamda söz konusu alışveriş kampanyasına hem mobil uygulama hem de internet bankacılığı kanalı aracılığı ile başvuru yapılabileceğini ifade eden banka, ayrıca SMS başvurusunun da etkin olduğunu bildirdi. Denizbank, kampanyaya SMS ile başvuru yapmak isteyen tüketicilerin bankaya kayıtlı bulunan cep telefonu numaraları üzerinden YILBASI yazarak 3280’e kısa mesaj göndermeleri gerektiğini ifade etti.