Dacia'dan gezi tutkunlarına müjde! Arka kısmı yatak odasına çeviren uyku paketi tanıtıldı: Dacia Jogger arka kısmınını tam bir yatak odasına çeviren 'Uyku Paketi'ni tanıttı. Macera tutkunlarına ve kamp yapmayı sevenlere müjdeli haber Dacia'dan geldi. 

WhatsApp yerine kullanılabilecek uygulamaları derledik! WhatsApp yerine kullanılabilecek uygulamaları derledik!

Dacia yeni kullanıcı çekmek için birçok modelinde yeni özellik tanıtmaya devam ediyor. Buna göre Jogger kullanıcısına geniş kullanım sunarken bir seçenek daha sunmaya başlayacak. Buna göre Uyku Paketi özelliği ile aracın arka kısmını tam bir yatak odasına çevirebilecek özellik de eklenmiş olacak. 

UYKU PAKETİ VE ÇADIR DESTEĞİ

Dacia Jogger 7 kişilik yolcu kapasitesine sahiptir. Arka yaşam alanının geniş  olduğu bu araç bir de yatak odasına çevrilmesi ile birlikte birçok müşteri çekeceğe benziyor. Uyku Paketi özelliği sayesinde çok kolay bir şeklide yardım almadan yatağın yalnızca 2 dakika kadar kısa bir sürede yapılması da fırsatlarından yalnızca biri.

Uyku Paketi'nin yanında çadır desteği de sunan Jogger çift kişilik yatak, bir raf  ve bir depolama alanına sahip olacak. Bu kurulumda en az 60 cm genişliğinde tavan boşluğu da kullanıcılara sunulmaktadır. 

Bağajdaki bu görünüm ise kapak kapatıldığında gizlenebilecek. Ahşap bölümün kurulu olduğu şeklinde bile 220 litrelik bir bagaj alanı sunulması da oldukça önemli. Söz konusu uyku paketi bunların yanında bagaj açıkken Jogger'a bağlanabilmektedir. Ekstra uyku alanı sağlayan akıllı çadır ise daha ve geniş bir ortam sağlamaya yardımcı olacaktır. Söz konusu Uyku Paketi Türkiye'de Haziran ayından itibaren talep  üzerine kullanıcılara sunulacaktır.