Ana Sayfa SPOR Cüneyt Çakır Şampiyonlar Liginde Düdük Çalacak

Cüneyt Çakır Şampiyonlar Liginde Düdük Çalacak

Cüneyt Çakır'ın UEFA Şampiyonlar liginde oynanacak olan Olimpik Lyon Barcelona maçını yönetecek.

3
0
Paylaş

Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu açıklamada Cüneyt Çakır’ın UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Hafta ortası oynanacak olan Olimpik Lyon Barcelona maçını yöneteceğini duyurdu. 19 Şubat Salı günü saat 23 de oynanacak maçın hakemi Cüneyt Çakır olacak.

Cüneyt Çakır yöneteceği bu karşılaşma ile beraber şampiyonlar Ligi’nde 41. maçını yönetmiş olacak. Şampiyonlar Ligi arenasında en tecrübeli Türk hakem olmayı başaran Cüneyt Çakır’ın yardımcılıklarını da Bahattin Duran ve Tarık Ongun üstlenecek maçın dördüncü hakemi ise Halis Özkahya olacak.

VAR Hakemleri Belli Oldu

Maçın var Hakemleri de belli oldu. Olimpik Lyon Barcelona maçında Hollanda Futbol Federasyonundan Danny Makkelie Video Yardımcı Hakem (VAR), Jochem Kamphuis ise Video Yardımcı Hakem Asistanı olarak.

Gelmiş geçmiş en başarılı Türk hakemleri arasında yer alan Cüneyt Çakır bu alanda zirvede yer alıyor. En fazla Şampiyonlar ligi maçı yöneten ve Dünya futbol arenasında en fazla tanınan Türk hakem olma onuru da ona ait.

Türkiye Futbol Liginde eleştirilerine hedefi olmayı başarsa da özellikle Şampiyonlar ligi maçlarında kusursuz bir performans gösteren Cüneyt Çakır Olimpik Lyon Barcelona maçında düdük çalacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here