En çok satan Ford marka otomobillerde ekim ayına özel kredi kampanyası açıklandı. Önde gelen otomobil üreticisinin resmi web sitesinden yapılan duyuru, yepyeni bir Ford almak isteyenleri heyecanlandırmaya yetti. 31 Ekim 2022 tarihine kadar Ford yetkili satıcılarına gelerek düşük faiz avantajıyla birlikte hayallerinizdeki otomobile kavuşma şansınız devam ediyor.

Ford Otomobillerde Avantajlı Faiz Kampanyası

Türkiye’de büyük ilgi gören Ford marka binek otomobillerde düşük faiz fırsatıyla yepyeni bir Ford sahibi olmak artık çok daha kolay. Ford’un 31 Ekim 2022 tarihine kadar devam ettirdiği kampanya büyük ilgi görüyor. Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında en çok satan Ford modellerinde düşük faizli kredi fırsatı başladı. Bu kapsamda yepyeni Ford modellerinde geçerli 250 bin TL’ye 12 ay yüzde 1.59 faizli kredi kampanyasıyla yepyeni bir Ford sahibi olma şansı sunuluyor. 

Düşük Faizli Kredi Hangi Ford Modellerinde Geçerli?

cok-satan-ford-modellerinde-ekim-ayina-ozel-dusuk-faizli-kredi (2)

Türkiye’nin dört bir yanındaki Ford yetkili satıcılarında geçerli olan düşük faizli krediyle satın alınabilecek otomobil modelleri belli oldu. Kampanya duyurusuna göre Yeni Ford Fiesta, Yeni Ford Focus, Ford Kuga, Ford Ecosport ve Ford Pmu model otomobillerde 250 bin TL’ye 12 aylık yüzde 1.59 faizli kredi imkanı veriliyor. 31 Ekim 2022 tarihine kadar geçerli olan Ford Finans kredisi ile yepyeni bir Ford sahibi olabilirsiniz. 

Bu fiyat stok yaptırır! Finish Bulaşık Makinesi Tableti Hepsi 1 Arada 50'li 29.95 TL'ye en ucuz A101'de Bu fiyat stok yaptırır! Finish Bulaşık Makinesi Tableti Hepsi 1 Arada 50'li 29.95 TL'ye en ucuz A101'de

Ford Finans Kredi Kampanyası Hesaplama

Gerçek kişilerin bireysel amaçlı satın alacakları araçlarda geçerli Ford Finans kredisinde 250 bin TL limit bulunuyor. Tüm Ford yetkili satıcılarından kullanılabilecek kredi için 12 ay vadeli yüzde 1.59 faiz oranları dikkat çekiyor. Söz konusu faiz oranından hesaplama yapıldığında aylık taksit tutarı 23.621,76 TL’ye denk geliyor. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için sadece bir kereye mahsus peşin olarak tahsis edilen 1.408 TL kredi kullanım ücreti bulunuyor.