Ana Sayfa GÜNDEM Çocuğun Babası Dayısı Çıktı

Çocuğun Babası Dayısı Çıktı

14 yaşında istismar gören kız öz dayısından hamile kaldı. Ceninden alınan örneklerde babası dayısı çıktı.

19
0
Paylaş

Erzurum’da yeğenine istismarda bulunduğu iddiasıyla Dayı Ağır Ceza Mahkemesi tarafından yargılanmaya başlanmıştı. 2 aylık hamile olduğu 14 yaşındaki kız çocuğunun mahkeme kararıyla hamileliği sonlandırıldı ceninden alınan örneklere göre babanın yüzde 99,9 olduğu ortaya çıktı.

Erzurum Emniyet Müdürlüğü muharebe elektronik Şube Müdürlüğü’ne 9 Ocak’ta bir telefon geldi. isminin gizli kalmasını isteyen kişi cezaevinde yatan kişinin 14 yaşındaki kızına istismarda bulunduğunu söyledi. Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı cezaevinde yatan kişi hakkında dava açıldı. dayısının “istismarına uğradığı ilk dönemlerde durumu yengesini anlattığını söyleyen kız çocuğu yengen beni sürekli olarak oyaladı kızım halledeceğim diyerek” geçiştirdi. Anneme ve nineme anlattım ben olacaklardan korktuğum için önce inkar ettim bu şekilde sürekli eylemlerde bulundu sayısını hatırlamıyorum her fırsatta istismar ediyordu korktuğum için mi olayın duyulmasını istemediğim için kimselere söyleyemedim.”

İstismarda bulunan Dayı ise suçlamaları kabul etmedi. eniştesinin cezaevinde olduğu sürede kendisinin ablasında kaldığını söyledi. “mağdurun iddia ettiği gibi kesinlikle kendisini istismarda bulunmadım. aramızda herhangi bir husumet yok. Neden böyle söyledi bilmiyorum kendisi ile aynı odada uyuduğumuz doğrudur ancak olur ve mağdurun annesi ve kardeşleri de vardı şeklinde açıklama yaptı. “

Ceninden alınan örneklere göre ise babasının yüzde 99,5dayısı olduğu raporu ortaya çıktı. cinsel istismar suçundan 30 yıla kadar hapsi istenen Dayı şu anda tutuklu bir şekilde cezaevinde bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here