Tarım ve hayvancılık alanında üreticilerin her geçen gün artan maliyetlerine yönelik devlet desteklerinin yanı sıra bankalardan da kredi seçenekleri sunulmaya devam ediyor. Bu kapsamda Türkiye İş Bankası üzerinden ödenecek Anında Tarım Kredisi ile çiftçilerin 50.000 TL’ye kadar kredi kullanması sağlanıyor. 

Çiftçilere özel sunulan tarım kredisi ile rahat bir ödeme planıyla çiftçilerin finansman ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor. Uygun vade seçenekleri ve düşük faiz oranlarından yararlanarak çiftçilerin birçok nakit ihtiyacının karşılanması sağlanacak. 

ANINDA TARIIM KREDİSİ 

Türkiye İş Bankası üzerinden çiftçilere özel kredi desteği sağlanacak. İş Bankası’nda ticari kredi limiti olsun veya olmasın fark etmeksizin İşCep ya da İnternet Şubesi üzerinden 50.000 TL’ye kadar kredi kullanımına izin verilecek. Çiftçiler için ayrıca uygun geri ödeme planları da sunulacak. 

Aylık eşit taksit olanaklarıyla kullandırılacak kredi, uygun vadelerle sunuluyor. Çiftçiler için devlet desteklerinin yanı sıra İş Bankası’ndan ödenecek Anında Tarım Kredisi ile avantajlı oranlar sunuluyor. 

12 AYA VARAN VADELER UYGULANACAK

Çiftçilere 50 bin TL ödemeler (2)

İş Bankası Anında Tarım Kredisi ile 12 ay vade seçenekleriyle kredi sunuyor. Çiftçilere özel sunulan kredide 50.000 TL’ye kadar kredinin 12 ay vadede aylık eşit taksitler şeklinde ödenmesi sağlanacak. 

Clio fiyat listesi zamlandı! En ucuz sıfır araba 826.900 TL'ye fırladı Clio fiyat listesi zamlandı! En ucuz sıfır araba 826.900 TL'ye fırladı

Uygun ödeme planlarına yer verilen kredi kampanyasına anında dijital kanallar üzerinden de başvuru yapılması sağlanıyor. Avantajlı faiz oranlarının da yer verildiği kredi kapsamında rahatlıkla çiftçilerin 50 bin TL krediyi geri ödemeleri sağlanabiliyor. 

İŞ BANKASI TARIM KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası’nın Anında Tarım Kredisi paketine başvuru yaparak 12 ay vade ve uygun faizlerle 50.000 TL kredi kullanmak isteyenlerin İşCep veya İnternet Şubesi üzerinden hızlı işlem gerçekleştirmeleri mümkündür. Üstelik çiftçilere özel sunulan krediye başvuru yapacakların bankada ticari kredi limitleri olmasına da gerek duyulmayacak. Aylık eşit taksitlerle ödeme planlarının belirlenerek işlem yapılması sağlanmaktadır.