Pek çok kişinin nakit paraya ihtiyaç duyduğu, ekonomik bir daralma yaşadığı son günlerde CepteTEB bankaya gitmeye gerek duymadan vereceği 50 bin liralık kredi kampanyasını açıkladı. İhtiyaç kredisi adı altında verilecek olan krediye başvuru çok kolay! Başvurunun onaylanması halinde gerekli belgeleri toplamak ve bankaya giderek imza atma zorunluluğu bulunmadan anında kullanılabiliyor.

TEB tarafından kurulan ve dijital bankacılık hizmeti veren CepteTEB bir ilke daha imza attı. Bankaya gitmeye gerek kalmadan tüm online bankacılık hizmetlerinin yapılmasına imkan sağlayan banka, şartları sağlayan vatandaşlara 50 bin lira kredi veriyor. 60 ay vadeye göre taksitlendirme yapılabilecek olan kredide ilk üç ay tüm taksitleri erteleyebilirsiniz.

50 Bin Lira İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin Gereken Şartlar Neler?

CepteTEB kredi başvurunun onaylanmasının en önemli şartı kredi notu olarak ifade edildi. Kredi puanı yüksek, 1100 ve üzerinde olma şartı aranmaktadır. Daha önce bankalarla kredi çalışması yapmış ve borçlarını düzenli olarak ödemiş kişilerin kredi başvuruları onaylanacaktır. 18 yaşından büyük olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve kredi taksitlerini ödeyebilecek bir gelire sahip olmak diğer şartlar arasında yer alıyor. Tüm şartları karşılayan vatandaşlar kolaylıkla kredi başvurusunda bulunabilirler.

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Dijital bankacılık hizmeti veren CepteTEB ihtiyaç kredisi başvurularını online ortmda yapıyor. Daha önce bankayla çalışmış ve internet bankacılığı ya da online bankacılığı kullanan kişiler bu kanallar üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirler. Başvurunun onaylanmasının hemen ardından 50 bin lira kişinin hesabına yatırılacaktır. ATM ve şubelerden çekilebilecek olan para, ücretsiz EFT imkanıyla başka bankaya aktarılarak, başka banka üzerinden de çekilebilir.

CepteTEB müşterisi olmayanlar için başvurular bankanın resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştiriliyor. Başvuru sonucunda vatandaşlara değerlendirme sonucu olumlu ya da olumsuz olarak mutlaka gönderilmektedir. Başvurunun olumlu sonuçlanması halinde kişinin adresine gelecek olan bir yetkili müşteri temsilcisi kredinin kullanımını gerçekleştirecektir.