Giderek dijitalleşen gündelik hayat şartları pek çok sektörü olduğu gibi bankacılık sektörünü de dijital platformlara taşıdı. Mobil uygulamalar ile başlayan bu dijitalleşme süreci, vatandaşların hayatlarını büyük ölçüde kolaylaştırdı. Fatura takibi, kredi başvuruları, kart başvuruları, yatırım işlemleri, havale/ EFT gibi pek çok gündelik bankacılık işleminin tek ekrandan çözüme kavuşturulmasını sağlayan mobil uygulamalar, dijital bankaların da kurulmasını sağladı.

Hem şube hem de dijital bankacılık kanalları aracılığı ile hizmet veren özel bankaların arasında gelen Türkiye Ekonomi Bankası, iki kolunda da avantajlı kampanyalar geliştirerek müşteri sayısını günden güne arttırmayı başardı. Özellikle şubesiz bankacılık kolu olan CepteTEB üzerinden geliştirilen düşük faizli kredi kampanyaları ile dikkatleri üzerine çeken banka hem müşterilerinin hem de potansiyel müşterilerinin yakın takibine alındı.

Senenin başından bu yana pek çok farklı kategori altında tüketiciler için hem kart hem de finansman kampanyaları geliştiren dijital banka CepteTEB, yılın son ayında da yeni bir kampanya ile gündeme geldi. Bu sene bitmeden müşteri hedefine ulaşabilmek amacı ile yeni bir kampanya daha geliştiren CepteTEB, söz konusu kampanyasının detaylarını kamuoyu ile paylaştı. 

CEPTETEB’TEN YENİ MÜŞTERİLERİNE PARA İADELİ KAMPANYA DUYURUSU!

cepteteb-duyurdu-yeni-musterilere-2023-yili-boyunca-her-ay-100-tl-tanimlanacak (2)

CepteTEB, yeni müşterileri için düzenlediği ve ay başında başvuruları kabul etmeye başladığı yeni kampanyasının detaylarını bir kez daha paylaştı. Banka 31 Aralık 2022 tarihine kadar mobil uygulama üzerinden müşteri olma sürecini tamamlayan ve vadesiz hesabı üzerinden internet harcaması yapacak olan tüm yeni müşterilerine, aylık 100 TL toplamda ise bin 200 TL tutarında para iadesi yapacağını bildirdi. 

CEPTETEB PARA İADESİ KAMPANYASINA NEREDEN VE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Bizim Toptan'dan kaçırılmayacak kampanya! Ayçiçek yağı o fiyattan satışa çıktı Bizim Toptan'dan kaçırılmayacak kampanya! Ayçiçek yağı o fiyattan satışa çıktı

Türkiye Ekonomi Bankası’nın dijital bankacılık kolu olan CepteTEB tarafından düzenlenen toplamda bin 200 TL’ye varan iade para kampanyası için başvuru detayları paylaşıldı. Banka, söz konusu kampanyasının herhangi bir başvuruya ihtiyaç duymadığını 31 Aralık tarihine kadar mobil uygulama üzerinden banka müşterisi olunmasının ve vadesiz hesaba bağlı olarak her ay en az 2 bin TL tutarında harcama yapılmasının, ayda 100 TL toplamda ise bin 200 TL tutarında para iadesinin yapılması için yeterli olduğunu belirtti.