Türkiye'de koronavirüs sürecinde villa tipi evlere olan ilgi artarken ünlü sinama oyuncusu ve başarılı komedyen Cem Yılmaz'ın İstanbul Zekeriyaköy'deki lük villasını satılığı çıkardığı belirtildi. Sinema ve Eğlence sektörünün en çok kazanan isimleri arasında yer alan Cem Yılmaz, gayrimenkul yatırımları ile tanınıyor.

Cem Yılmaz, satılığa çıkardığı villa için 2 milyon dolar fiyat belirledi. Ayrıca villayı yatırım amacıyla almak isteyenler için avantajlı bir husus da bulunuyor. Başakşehirli ünlü futbolcu Gael Clichy bu villada kiracı olarak oturuyor ve aylık 50 bin TL kira ödüyor. Kiracısı da hazır olan villa gayrimenkul yatırımcıları tarafından adeta biçilmiş kaftan konumunda bulunuyor.

1 DÖNÜM ARAZİ ÜZERİNE KURULU LÜKS VİLLA

Eczacıbaşı Gayrimenkul tarafından yapılan lük villayı Cem Yılmaz 2012 yılında yatırım amaçlı olarak almıştı. Bulunduğu sitenin en büyük villası konumunda bulunan gayrimenkul 1 dönümlük araziye sahip. 700 metrekarelik kullanım alnı bulunan lüks villanın 6 odası ve 1 salonu var.

TALİPLİSİ ÇOK ALANI YOK!

Cem Yılmaz'ın istediği ücreti emlak piyasasının uzman isimleri normal karşılarken bu dönemde böyle bir yatırım yapmanın karlı bir ticaret olacağını ifade ettiler. Lüks villanın taliplileri Cem Yılmaz tarafından yetkilendirilen kişilerle görüşme yapsalar da henüz satış konusunda bir gelişme yaşanmadı.

Cem Yılmaz'ın Zekeriyaköy'deki lüks villayı yine gayrimenkul yatırımı yapmak için bir kaynak yaratmak amacıyla satışa çıkardı. Kendisinin hiçbir zaman oturmadığı lüks villa yeni sahiplerini bulursa Cem Yılmaz yeni yatırımlara yelken açacak.

isbilgisi.com