Ana Sayfa TEKNOLOJİ Cem Yılmaz Nasa’ya Yanıt Verdi

Cem Yılmaz Nasa’ya Yanıt Verdi

Cem Yılmaz komik astronot arayan NASA’ya açık bir mesaj gönderdi.

5
0
Paylaş

Nasa yayınlamış olduğu bir iş ilanında komik Astronotlar aradığını duyurmuştu. Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), 2033’te Mars’a gerçekleştirmeyi planladığı ilk insanlı seferi için ‘komik’ astronotlar aramaya devam ediyor. Nasa yapmış olduğu açıklamada uzun yolculuklarda ekibi moralini yüksek tutmak için komik astronotlara ihtiyacımız var açıklamasında bulundu.

Nasıl yetkilileri Antarktika da 4 yıl süren araştırmalarının sonunda komik lider hikaye anlatıcı uzlaştırıcı gibi karakterlere sahip olan bir personeli işe almak istiyor. Nasa’ya göre bu tarz kişiyi işi aldıklarında işler daha hızlı yürüyecek ve çok daha olumlu sonuçlara neden olabilecekler.

NASA’nın bu açıklamalarından sonra komedyen Cem Yılmaz da yanıt verdi. Cem Yılmaz Twitter hesabından yapmış olduğu bir gönderi de ‘işim var’ diye yazdı. Cem Yılmaz’ın bu yazıyla ne demek istediği o an anlaşılmasa da ünlü komedyenin Nasa’daki görevi kast ettiği öğrenildi. Cem Yılmaz açık bir şekilde Nasa’daki bu başvuruyu kast edip etmediğini söylemese de birçok kişi ünlü komedyenin NASA’nın komik personel arıyoruz ilanı ile ilgili bir espri olduğunu düşünüyor.

Sosyal medyayı son derece aktif kullanan Cem Yılmaz hem Twitter hem de Instagram üzerinden sürekli olarak paylaşımlar yapıyor. Özellikle Instagram’da çok sayıda takipçisi bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here