Mart ayının gelmesinin ardından birçok banka kampanya duyurusunu yapmaya devam ederken Garanti bankasından 1000 TL hediye ettiği bir kampanyanın duyurusu geldi. Garanti bankası tarafından sağlanan 1000 TL kampanya duyurusunda detaylar oldukça merak edilirken resmi internet sitesi üzerinden duyurulan kampanyanın tüm detayları belirtildi. 

İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor

Bankalar müşterilerinin memnuniyetini sağlamak amacı ile her ay birçok kampanya duyurusu yapmaya devam ederken bu kez yüzleri güldüren kampanya Garantti bankasından geldi. Hem müşteri skalasını genişletmek hem de müşterilerini memnun etmek amacı ile birçok kampanya düzenlemeye devam eden Garanti bankası 1000 TL hediye eddeceğini duyururken kampanyanın detayları merak konusu oldu. 

GARANTİ BANKASINDAN 1000 TL!

Resmi internet sitesi üzerinden önemli duyuruda bulunan Garanti bankası kampanyasının şubeye gitmeden Garanti bankası müşterisi olanlar için geçerli olacağı belirtildi. Yapılan açıklamada Garanti bankası müşterisi olan ve kampanyaya katılım sağlayan kişilere bireysel kredi kartı başvurusu yaparak başvurusunun onaylanması halinde 1000 TL harcamaya hemen 1000 TL hediye edeceğini bildirdi. 

Sadece bu kadarı ile de sınırlı kalmayan Garanti bankası 1000 TL harcamaya 1000 TL hediyenin yanı sıra aynı zamanda 10 bin TL faizsiz  Taksitli Nakit Avans fırsatından da yararlanabilecekleri belirtildi. 1-13 Mart tarihleri arasında geçerli olan kampanya ''1-31 Mart tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 20 Nisan’a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacaktır.'' ifadeleri ile duyuruldu. 

10 BİN TL FAİZSİZ NAKİT AVANS SEÇENEĞİ!

Garanti bankası kampanyasının detayları ise şu şekilde ifade edildi;

  • Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus com tr, moneybonus com tr üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya ek kartlar ve personel kartlar dahil değildir.
  • Kazanılan bonuslar 27 Nisan – 27 Mayıs 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.
  • Kullanılmayan bonuslar 28 Mayıs 2023 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir.
  • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, vergi ödemeleri, bonus kullanımları dahil değildir.
  • Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.
  • Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.