Ekonomik alanlarda yaşanan olumsuz gelişmelerden ötürü günden güne daha da pahalılaşan gündelik hayat şartları, sabit maaşlı vatandaşların bütçelerini sıfırlama noktasına getirdi. Giderek zamlanan ürünlere ve hizmetlere karşı tek maaşları ile direnmeye çalışan tüketiciler, ay sonunu daha rahat bir şekilde getirebilmek adına bankaların kampanyalarını yakın takibe aldı. Bu noktada devreye giren Türkiye İş Bankası, ay sonuna kadar geçerliliği bulunan yeni kampanyasını duyurdu. 

Bankacılık sektörünün köklü kurumlarından olan Türkiye İş Bankası, sene başından bu yana ekonomik olarak darda olan vatandaşların bütçelerini ferahlatabilmek adına geliştirmiş olduğu kampanyalara bir yenisini daha eklediğini duyurdu. Yeni kampanyası kapsamında mevcut müşterilerine seslenen banka, 31 Ekim tarihine kadar kampanya şartlarını yerine getiren tüm tüketicilere TL hediyesi vereceğini bildirdi. 

Memurların beklediği haber geldi! İşte detaylar Memurların beklediği haber geldi! İşte detaylar

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN TL KAZANDIRAN YENİ KAMPANYA!

cebinde-turkiye-is-bankasi-karti-olanlar-dikkat-150-tl-kazanacaksiniz-son-gun-31-ekim (2)

Türkiye İş Bankası mevcut müşterilerini kapsayan yeni kampanyası kapsamında farklı günlerde ve tek seferde yapılacak olan 150 TL ve üzeri tutarları harcamalara 10 TL, toplamda ise 150 TL tutarında para hediyesi vereceğini belirtti. Banka TL kazanımının sağlanabilmesi için ödemelerin temassız özellikli İş Bankası kartı aracılığı ile yapılması gerektiğine dikkat çekti. 

TÜRKİYE İŞ BANKASININ YENİ KAMPANYASINA NEREDEN VE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye İş Bankası’nın 31 Ekim 2022 tarihine kadar erişime açık olan yeni kampanyası, bankanın mevcut müşterilerinin dikkatlerini çekmeyi başardı. Kampanya kapsamında 150 TL’ye kadar para hediyesi kazanmak isteyen müşteriler, kampanyaya nereden ve nasıl başvuru yapabileceklerini araştırmaya başladı. Banka, yayınlamış olduğu metinde kampanyanın katılım sürecine ilişkin ayrıntıları paylaştı.

Türkiye İş Bankası tarafından geliştirilmiş olan yeni kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut müşterilerin, İşCep ya da Maximum Mobil uygulamalarında yer alan “kampanyalar” bölümünden online olarak katılım onayı vermeleri gerektiği bildirildi. Banka ilgili onayın harcamalardan önce ya da sonra verilebileceğini ifade etti.