Ana Sayfa SPOR Caner Erkin Eski Eşi Hakkında Konuştu

Caner Erkin Eski Eşi Hakkında Konuştu

Caner Erkin eski eşi hakkında Instagram hesabından açıklama yaptı.

5
0
Paylaş

Caner Erkin boşandığı eski eşi Asena Atalay hakkında Instagram hesabından açıklamalarda bulundu. Beşiktaş forması giyen milli futbolcu kişisel hesabından oğlu ve eski eşi hakkında önemli açıklamalar yaptı.

“Caner Erkin eski eşimle boşandım günden bu yana oğlum Çınar’ın geleceğini ve iyiliğini düşünerek susma kararı aldım. Ancak suskunluğum tamamen oğluma olan sevgimden kaynaklıdır ben sustukça kamuoyunda ve sevdiklerim hakkında gerçek dışı bir algı yaratılmaya başlandı. Üzülerek söylüyorum ki bunların hepsi hayal ürünüdür son defa bir açıklama yapma kararı aldım. Oğlum Çınar doğduğu günden bu yana bütün masraflarını karşıladım ve karşılamaya da devam ediyorum. Oğlum için maddi ve manevi olarak her zaman destek vereceğim. Boşandığım hanımefendinin ailesine de sahip çıktım bugün sahip oldukları maddi ve manevi her şeyi bana borçlular karşı taraf dava açarak Çınar için 50 bin TL nafaka istemektedir.”

“7 yaşındaki bir çocuk için ayda 50 bin TL nafakanın neden istendiği ve bu paranın kimlere gideceğini sadece sizlere bırakıyorum. Bahsi geçen hanımefendiye her ay 10.000 TL ödemeye devam ediyorum. Genç ve sağlıklı bir insan olarak kendisini çalışarak kazanmasını tavsiye ediyorum. Ayrıca beni ve sevdiklerimi rahat bırakmalarını söylemek istiyorum. Hiç kimse oğlumu kullanarak benden haksız yere maddi ya da manevi olarak çıkar elde etmeye çalışamaz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here