Yeni yıla az bir süre kala yılbaşından önce vatandaşların artan nakit ihtiyaçları için finansman arayışları sürüyor. Bu kapsamda harekete geçen birçok banka ise yılbaşı kredisi fırsatları ile ihtiyaç kredisine yönelik en uygun oranları sunmaya devam ediyor. 

Çalışanlara, esnafa ve emeklilere özel toplumun her kesimini ilgilendiren kredi olanakları duyuruldu. Avantajlı faiz oranları ve uygun geri ödeme seçeneklerinden yararlanarak vatandaşlar rahat bir geri ödeme fırsatından yararlanabilecek. 

GARANTİ BBVA YENİ YIL KREDİSİ 

Her geçen gün artan yaşam pahalılığı sonrasında Garanti BBVA’dan yeni yıldan önce cazip bir kredi teklifi geldi. Bankaların son dönemde uyguladıkları yüksek faiz oranlarının ardından birçok ihtiyaçlarını ertelemek zorunda kalanlar yeni yıl kredileri ile bu sorunlarından kurtuluyorlar. 

Garanti BBVA tarafından duyurulan yeni yıl kredisi ise kredi başvurusunu kolayca yaparak, kredi onayı alındığı ilk andan itibaren anında kullanma olanağı sağlanıyor. Çalışanlar, emekliler ve esnaflara yönelik her kesimi kapsayan yeni yıl kredisinde avantajlı oranlar ve 36 aya kadar vade seçenekleri uygulanıyor. 

GARANTİ BBVA İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI 

Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı

calisanlara-esnafa-ve-emekliye-yeni-yil-kredisi-duyuruldu-ihtiyac-kredisinde-garanti-bbvadan-b

Yeni yıla özel avantajlı ihtiyaç kredisini duyuran Garanti BBVA, 36 ay vade ve avantajlı faiz oranları sunacak. Yüzde 2,03 ile yüzde 3,60 arasında değişen ihtiyaç kredisi kapsamında ayrıcalıklı oranlar sunulacak.

36 ay vade seçeneklerinden yararlanarak nakit ihtiyacı çeken tüm vatandaşların rahatlıkla kredi fırsatından yararlanması sağlanacak. Aylık düşük taksit ödemeleriyle rahatça kredi taksitleri de kapatılabilmektedir. 

GARANTİ BBVA İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU 

Garanti BBVA’nın yeni yıl ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında avantajlı oranlarla nakit destekleri sunulmaya devam ediyor. Krediden yaralanmak isteyenlerin ise Garanti BBVA Mobil üzerinden başvurularını dakikalar içinde yaparak başvuru adımlarını tamamlamaları mümkündür. 

Dijital kanallar üzerinden düşük faizli ve uygun vade seçeneklerine sahip yeni kredisi ile vatandaşların tüm ihtiyaçlarını karşılamaları hedefleniyor. Yılın son cazip ihtiyaç kredisine anında başvuru yapılabilmektedir.