Bursa Evde Ek İş İlanları, Bursa Eve İş Veren Firmalar 2020

Bursa Eve iş veren firmalar sayesinde ek gelir elde etmeye ne dersiniz? Boş zamanını para kazanarak değerlendirmek isteyen bir öğrenci misiniz? Ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen bir ev hanımı mısınız? Zaten bir işte çalışıyor fakat kazandığınız para yeterli gelmiyor mu? Bu sorulardan bir tanesine evet yanıtı verdiyseniz sizin de ek iş bulma zamanınız geldi demektir. Aşağıda Bursa'da evde yapılacak işler arasından sizin için en uygun olduğunu düşündüğünüz bir tanesine başvurunuzu yaparak para

EVDE EK İŞ İMKANLARI 13.05.2020 - 11:31 13.05.2020 - 11:31

Eve iş veren firmalar sayesinde ek gelir elde etmeye ne dersiniz? Boş zamanını para kazanarak değerlendirmek isteyen bir öğrenci misiniz? Ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen bir ev hanımı mısınız? Zaten bir işte çalışıyor fakat kazandığınız para yeterli gelmiyor mu? Bu sorulardan bir tanesine evet yanıtı verdiyseniz sizin de ek iş bulma zamanınız geldi demektir.

Ek işte çalışmak için daha önceden tecrübenizin olması gerekmiyor. Ayrıca ek işi yapmak için özel bir beceriye de ihtiyacınız yok. Bursa Evde ek iş yapmanın kendisi size gerekli olan tecrübe ve beceriyi zaman içinde kazandıracak. Yine de seçim yaparken kendinize uygun bir iş seçtiğinizden emin olun. Aşağıda evde yapılacak işler arasından sizin için en uygun olduğunu düşündüğünüz bir tanesine başvurunuzu yaparak para kazamaya başlayabilirsiniz:

 • Evden tütün sararak para kazanmak,
 • Evden yemek yaparak para kazanmak,
 • Evden ütü yapmak,
 • Evden yemek yapmak,
 • Evden iplik ayıklamak,
 • Evden tişört paketlemek,
 • Evden nikah şekeri paketlemek,
 • Evden kına paketlemek,
 • Evden makale yazmak,
 • Evden çevirim içi ders vermek,
 • Evden çevirmenlik yapmak vb.

Bursa Evde Ek İş Olarak Çevirmenlik Yapmak

Yabancı dil mi biliyor sunuz? Hem bildiğiniz dili kullanarak pekiştirmek hem de kolay bir şekilde para kazanmak istemez misiniz? Cevabınız evetse çevirmenlik için evde iş ilanlarına göz atabilirsiniz. Özellikle az bilinen dillerden bilmeniz halinde çok para kazanmanız mümkündür. En çok kazandıran diller arasında Rusça, Japonca ve Çince gibi diller yer almaktadır. Farklı kaynaklardan çeviri yapmanız istenebilir. Filmler, diziler, tanıtım yazıları, internet siteleri gibi kaynaklardan çeviri yaparak para kazanabilirsiniz.

Bursa Evde Ek İş Olarak Yemek Yapıp Satmak

İş veren fabrikalar arasından yemek yapıp satmak daha çok ev hanımlarının tercih etmiş oldukları bir meslektir. Son zamanlarda hem kadın hem de erkekler yemek yapmak için yeteri kadar vakit bulamıyor. Bu nedenle dışarıdan yemek yemeye yöneliyorlar. Hazır yiyecekler sağlıksız ve kilo aldırıcı olduğundan insanlar tercihlerini ev yapımı yemeklerden yana kullanıyor. Eğer siz de yemek yapma konusunda iyiyim diyenlerdenseniz evde iş yaptıran firmalara başvurunuzu yapın. Kendinizi şu an yeterli görmüyorsanız, becerilerinizi geliştirdikten sonra başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bursa Evde Ek İş Olarak Tişört Paketlemek

Evde iş imkanı arıyorum fakat kolay olsun diyorsanız tişört paketleme işi tam da size göre demektir. Tişörtler paketleme yapılacak olan paketleme ürünleri ile birlikte kapınıza kadar gelir. Önce tişörtleri sizden istenilen şekilde ayıklamanız gerekir. Ayıklama tişörtün rengine, bedenine, kesimine, modeline, cinsiyetine ve farklı etmenlere göre yapılabilir. Firma size zaten ayıklamanın nasıl yapılması gerektiğine dair bilgileri verecektir. Ayrımdan sonra sıra firmanın gönderdiği paketler ile ürünleri poşetlemeye geldi. Poşetleme anlaşılan sayıda yapıldıktan sonra yine kapıdan teslim edilir. Zamanla daha çok poşetleme yaparak kazandığınız para miktarını kısa sürede artırmanız mümkün olur. Dilerseniz ekip olarak da bu işi yapabilirsiniz.

Bursa Evde Ek İş Olarak Pastacılık Yapmak

Evlere iş verilir ilanlarından yine ev hanımlarının tercih ettiği ilanlardan bir tanesi evden pastacılık yapmaktır. Pasta ve unlu mamüller için ev yapımı ürünlerin değeri büyüktür. İnsanlar doğum günlerinde, nişan ve kınasında, baby showerlarda, toplantılarda, önemli görüşmelerde ve altın günleri gibi özel günlerde pastacılık hizmetinden faydalanmak isteyebilirler.

Pastacılık yeteneklerinizi ücretsiz olarak geliştirebileceğinizi biliyor muydunuz? İnternetten sayısız pasta tarifini görebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı artırabilirsiniz. Teslimleri dilerseniz doğrudan pastayı satın almak isteyen kişiye ya da dükkanlara yapabilirsiniz.

isbilgisi.com