Artan enflasyon, devam eden çip krizi, bazı alanlarda yaşanan tedarik problemleri ve daha pek çok faktör çerçevesinde ağırlaşan gündelik hayat şartları, en temel ihtiyaçlara erişim konusunda dahi büyük problemlerin ortaya çıkmasına sebep oldu. Bu durum, vatandaşların nakde olan ihtiyaçlarının artmasına ve dolayısı ile de tüketicilerin bütçelerine destek arayışı içerisine girmelerine yol açtı.

Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak

Ekonomi piyasalarında ve diğer alanlarda kayda geçen olumsuz gelişmelerden sonra nakde olan ihtiyaçları artan tüketiciler, bu gereksinimlerine en kolay yoldan cevap verebilecek olan bankalara yöneldi. Ancak olumsuz şartlardan etkilenen bankaların ihtiyaç kredisi hizmetlerine ilişkin faiz oranlarını arttırmış olmaları, vatandaşların ellerini kollarını resmen bağladı. Bu durum karşısında devreye giren Burgan Bank, henüz müşterisi olmayan tüketiciler için piyasanın en avantajlı kredi kampanyasını geliştirmiş olduğunu duyurarak ayrıntıları paylaştı. 

ON BANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI EKİM 2022

burgan-banktan-soke-eden-ihtiyac-kredisi-kampanyasi-faiz-orani-yuzde-089a-dustu (2)

Burgan Bank’ın dijital bankacılık kolu olan ON Bank, sene başından bu yana geliştirdiği avantajlı kampanyalar ile dikkat çekmeye devam ediyor. Bu kapsamda yeni müşterileri için de uygun ödeme planına sahip yeni bir kredi kampanyası geliştirmiş olduğunu duyuran dijital banka, ayrıntıları tüketiciler ile paylaştı. 

ON Bank resmi internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 10 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarının 6 ay vade ve yüzde 0,89 faiz oranı karşılığında giderilebileceğini ifade etti. Kampanyasının yalnızca son 30 gün içerisinde ON Banklı olan müşteriler için geçerli olduğunu ifade eden banka, son başvuru tarihini 31 Ekim olarak açıkladı. 

ON BANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI BAŞVURUSU EKİM 2022

ON Bank’ın yeni ihtiyaç kredisi kampanyasına, bankanın mobil uygulaması veya internet bankacılığı üzerinden başvuru yapılabilmektedir.