2022 yılının son aylarında da devam eden yüksek enflasyon ve hayat pahalılığındaki artış nedeniyle vatandaşlar nakit ihtiyacı duymaya başladı. Bu ihtiyaçlarına yönelik banka kredilerine yönelen birçok kişi ise uygun faiz oranlarından yararlanabilecekleri fırsatları araştırmaya devam ediyor. 

Odeabank’ın Nakit Hazır fırsatlarının duyurulmasının ardından acil nakit ihtiyacı olan birçok vatandaş için ayrıcalıklı seçenekler sunulacak. Uygun faiz oranları ve geri ödeme seçeneklerinden yararlanarak vatandaşların nakit ihtiyaçlarını karşılamaları sağlanacak. 

ODEABANK NAKİT HAZIR KAMPANYASI 

Kredi çekecekler dikkat, tablo netleşti! İşte Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Akbank güncel kredi faiz oranları Kredi çekecekler dikkat, tablo netleşti! İşte Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Akbank güncel kredi faiz oranları

Nakit ihtiyaçlarına özel bankalardan peş peşe duyurular gelmeye devam ediyor. Son olarak Odeabank tarafından duyurulan Nakit Hazır kampanyası ile vatandaşların artan nakit ihtiyaçlarına yönelik avantajlı oranlar sunulacak. 

36 aya varan vadelerle kullandırılacak kredi kapsamında uygun faiz oranları ve rahat bir ödeme planı sunulması hedefleniyor. Aylık düşük taksit olanaklarından yararlanarak nakit ihtiyacı olanların rahatça kredi geri ödemelerini yapmaları sağlanması hedefleniyor. 

ODEABANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI 

bu-kredide-aylik-taksit-orani-sadece-533-tl-acil-nakit-arayanlara-odeabank-nakit-hazir-firsati (2)

Odeabank Nakit Hazır kampanyası kapsamında duyurulan avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla vatandaşların tüm ihtiyaçlarını karşılamaları mümkündür. Yüzde 3,25 faiz oranları ile uygun vadelerde sunulacak krediden yararlanarak ayrıcalıklı seçeneklerden yararlanma imkanı sunuluyor. 

Uygun geri ödeme seçeneklerinden yararlanarak nakit sorunlarınızı ortadan kaldırmak için Odeabank kampanyasından yararlanabilirsiniz. Yeni yıldan önce uygun oranlardan yararlanarak nakit sorunlarından kurtulmak isteyenlere Odeabank’tan çözümler sunuluyor. 

10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI

Odeabank Nakit Hazır kampanyası kapsamında 10.000 TL kredi için yüzde 3,25 faiz oranları ve 36 ay vadede en uygun aylık ödeme seçenekleri sunuluyor. Aylık sadece 533 TL taksit tutarı ile vatandaşların rahatlıkla geri ödemelerini yapmaları sağlanmaktadır. 

Başvurular için nüfus cüzdanı, başvuru sahibi adına son 3 aya ait bir doğalgaz, elektrik, telefon ya da su faturası ve gelir belgesi ile başvuruların yapılması mümkündür.