Döviz kurlarında, altın piyasasında ve diğer alanlarda gözlenen olumsuz gidişat, geçtiğimiz senenin son çeyreği itibari ile zamlanmaya başlayan hizmetlere ve hizmet ürünlerine yeni zamların eklenmesine sebep oldu. Gıdadan tekstile, emlaktan otomotive, dijital ürünlerden diğer sektörlere kadar pek çok alandan gelen yüksek oranlı zamlar karşısında bütçeleri sıfırlanan tüketiciler, yeni dönemde hem geçinebilmek hem de hiç değil ise temel ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına bütçelerine destek arayışı içerisine girdiler. 

Bir süredir bütçe desteği konusunda hummalı bir araştırma süreci içerisinde olan tüketiciler, olumsuz ekonomik gelişmeler kapsamında artan banka faizleri sebebi ile büyük bir hayal kırıklığı yaşadılar. Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını yakın takibe alan ve her yeni güne yine bir umut ile başlayan tüketicilerin isteklerini geri çevirmeyen ve rakiplerine rağmen faizleri düşüren ON Bank, yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurarak desteğe ihtiyaç duyan vatandaşları sevince boğdu. 

BURGAN BANK’IN DİJİTAL BANKACILIK KOLUNDAN DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

1702621

Son dönemlerde geliştirmiş olduğu avantajlı kart kampanyalarının yanı sıra uygun ödeme planlarına sahip finansman hizmetleri ile de dikkat çeken Burgan Bank, bu kez dijital bankacılık kolu olan ON Bank ile adından söz ettirmeyi başardı. ON Bank tarafından yapılmış olan resmi açıklamaya göre bankanın bireysel müşterilerini kapsayan yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyasının geliştirilmiş olduğu bildirildi. 

Tapusu olan buraya! Hekesi ilgilendiren açıklama Tapusu olan buraya! Hekesi ilgilendiren açıklama

Resmi internet sitesi üzerinden yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurmuş olan ON Bank, 6 ay vade karşılığında alınacak nakit destekleri için faizlerin yüzde 0,89’a düşürüldüğünü belirtti. Banka, söz konusu hizmetine ilişkin örnek hesaplama tablosunu şu şekilde oluşturdu:

  • Kredi tutarı: 10 bin TL
  • Faiz oranı: Yüzde 0,89
  • Vade sayısı: 6 ay
  • Aylık taksit tutarı: 1.732,16 TL

ON BANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU EKİM 2022

ON Bank’ın düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmek için bankanın mobil uygulaması veya internet bankacılığı kanalı ile banka müşterisi olma sürecinin tamamlanması gerekmektedir. ON Bank’lı olunmasının ardından yine aynı kanallar üzerinden kredi başvurusu yapılabilmektedir.