Şubat ayı sonuna yaklaşırken bankalar kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Bankalar tarafından müşterilere özel kampanya düzenlemeleri hala devam ederken Garanti bankası tarafından duyurulan kampanyanın son bulmasına sadece 3 gün kaldı. 28 Şubat tarihine kadar geçerli Garanti bankası 1000 TL kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşların elini çabuk tutması gerekiyor. 

Müşteri kazanabilmek adına 'yeni müşteri' adı altında kampanya duyurusunda bulunan Garanti bankasının 1000 TL kazandırdığı kampanyanın detayları oldukça merak edildi. Garanti bankası tarafından yeni müşterilere 1000 TL para verileceği duyuruldu. 1000 TL ödeme ile ilgili detaylar oldukça merak edildi. 

Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak

GARANTİ BANKASI 1000 TL KAMPANYASI

Şubat ayı başında başlayan Garanti bankası kampanyasının bitmesine kısa bir süre kala detaylar vatandaşlar tarafından oldukça merak edildi. Müşteri skalasını arttırmak amacı ile Şubat ayı başında yeni bir kampanya duyurusunda bulunan Garanti bankası detaylarıyla dikkat çekti. 28 Şubat 2023 tarihinde son bulacak olan kampanyanın detayları şu şekilde yer aldı;

  • 1-28 Şubat tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA'lı olan ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 20 Mart’a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya ek kartlar ve personel kartlar dahil değildir.
  • Kazanılan bonuslar 25 Mart – 25 Nisan 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.
  • Kullanılmayan bonuslar 26 Nisan 2023 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir.

SON 3 GÜN KALDI!

Kampanyasını resmi internet sitesi üzerinden duyuran Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapan vatandaşların kredi kartı başvurularının onaylanması durumunda 1000 TL harcamada 1000 TL kazanacağı belirtildi. Kampanyaya katılım sağlayan vatandaşların 10.000 TL’ye kadar Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanabileceği belirtildi.