Ana Sayfa GÜNDEM Boşanmak İsteyen Eşini Tabancayla Vurdu

Boşanmak İsteyen Eşini Tabancayla Vurdu

Boşanmak isteyen eşini vurup intihara kalkıştı.

5
0
Paylaş

İzmir’de boşanmak üzere olduğu eşini tabancayla vurup ağır yaralayan şahıs fare zehri içerek intihar etmeye kalktı. Talihsiz kadın hastanede tedavi altına alındı. Durumu ağır yaralanan kadının hayati tehlikesinin olduğu bildirildi. Fare zehiri içerek intihar etmeye çalışan kocanın ise durumunun iyi olduğu öğrenildi. Boşanmak isteyen kadının kocasının kendine yaklaşmaması için uzaklaştırma kararı aldığı öğrenildi.

Olay bugün 12 sıralarında yaşandı. Hüsniye D. evde yalnız başına otururken boşanmak isteyen kocası eve geldi ve kapıyı açmasını söyledi. Kapıyı açmak istemeyen Hüsniye D. eşine gitmesini söyledi. Ramazan D. bunun üzerine komşunun zilini çaldı ramazan D. eski eşiyle barışmak isterken reddedildi. Silah seslerini duyan apartman sakinleri sağlık ekiplerine ve polise haber verdi. Ramazan D. eşini vurduktan sonra fare zehiri içerek intihar etmeye kalktı.

Hüsniye D. sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Boz yaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Ramazan D. ise Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Ameliyat edilen Hüsniye D.’nin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Görgü tanıklarından olan Oğuzhan Alptekin de uzaklaştırma kararı olduğu için şahsın kapıyı çalması istediğini daha sonra silahla içeriye girdiğini ve banyoda kadını vurduğunu açıkladı. “Biz adamı etkisiz hale getirdik kadın ağır yaralandı ve her yerinden kan akıyordu hemen sağlık ekiplerine haber verdik.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here