QNB Finansbank’tan Müjdeli Haber! 12 ay taksitle 20.000 liraya kadar kredi desteği verilecek! Salgın süreci boyunca birçok kişinin ekonomik sıkıntısını gideren QNB Finansbank şimdi de kredi desteği ile müşterilerine fırsatlar sunuyor. Kredi başvuruları başladı!

Bu süreçte ekonomik sıkıntılar yaşayan bireyler, çözüm olarak kredi çekmeye yöneldi. Özellikle borçlarını kapatmak isteyen vatandaşlar borç kapama kredisi çekerek tüm borçlarını tek bir yerden düşük faiz ile ödeyebilecekler. Ancak borç kapama kredisine başvuracaklardan bazı şartları sağlaması istenmektedir. İşte haberle ilgili detaylar…

12 ay taksit ile 20.000 lira kadar kredi verileceği haberi gündeme geldiğinden beri vatandaşlar tarafından borçlarını ertelemek ya da kapatmak için nasıl başvuruda bulunulacağı araştırılan konulardandır. Denizbank, Akbank ve QNB Finansbank aracılığıyla borç kapama kredisi fırsatı sağlanırken birçok kişi düşük faizli kredilere sahip olabilecek.

Borç Kapama Kredisi

Borç kapama kredisine başvurmak isteyen vatandaşlar için Akbank müşterilerine, farklı bankalar üzerinden yaptıkları kredi borçlarını kapatarak tek bir yerde toplama imkanı sunuyor. Banka 20.000 lira kadar düşük faiz oranına sahip borç kapama kredisi ve12 ay vadeli olacak şekilde ödeme imkanı sağlıyor. Bu kredinin faiz oranı % 1,79 olarak ayarlanmıştır.

Ayrıca Denizbank da müşterilerine borç kapama kredisi sunmaktadır. Bu kredinin faiz oranı, vade süresine göre belirlenmektedir. Kısa vadeli kredi ödemelerinde müşteriler daha düşük faizli krediler kullanırken, uzun vadeli ödemelerde daha fazla faizli krediler kullanmaktadırlar. Bu borç kapama kredileri ile bankalar, birçok bireyin sahip olduğu borçları tek bir ödeme merkezine toplayarak borçlarını erteleme ve kapatma imkanı sunmaktadır.

QNB Finansbank ise müşterilerine bu borç kapama kredisi kapsamında; çekilecek olan kredinin miktarını ve faiz oranlarını belirleme imkanı sunuyor. Kredinin taksit tutarı, vadesi, senelik toplam tutar ve sigorta prim tutarı belirli miktarda değişikliğe sahip olacak. Borcunu bitirmek isteyenlere 12 ay taksit ile 20.000 liraya kadar kredi imkanı sunulurken, faiz oranı da düşük bir kredi veriliyor. Bu krediye başvurmak isteyenler internet üzerinden bankanın sitesine girerek başvuruda bulunabilirler.