Salgının etkilerini iyice hissettiğimiz şu dönemlerde ekonomik olarak da zorluklar yaşıyoruz. Borçlarımız kapıda dağ gibi birikti. Bu olumsuz etkiyi bir nebzede olsa rahatlatacak efsane kredi kampanyası QNB Finansbank’tan geldi. 12 ay vade imkanıyla 20.000 TL’ ye kadar kredi sunduğunu duyurdular.

Bu durum azda olsa borç yükünü hafifletecektir. Bu salgın süreci boyunca ekonomik sıkıntı çeken, borcu olan hatta yatırım yapmak isteyenler çözümü hep kredi kullanmakta buldu ve bu yönde araştırmalar hala vatandaş tarafından devam ediyor. QNB Finansbank’ ın başlattığı borçları tek bir yerde toplama yani borç transferi kampanyası dikkatleri üzerine çekti. Bu yöntem vatandaş başka bankada bulunan borçlarını yada kredi kartı borçlarını tek bir bankada birleştirip taksit taksit ödeme fırsatı buluyor.

QNB Finansbank’ ın bunun için aradığı bazı koşullar bulunuyor başvuru yapmak isteyenlerin bu koşulları taşıması gerekli. Ayrıca bu yöntemi sadece QNB Finansbank kullanmıyor. Denizbank, Akbank’ da müşterilerine bu hizmeti sunmaktadır. Bu fırsattan yararlanmak isteyenler başvuru koşulları ve başvuruları nerden yapacağını araştırmaya başladı. Bankalar tarafından borç transferi olarak adlandırılıyor.

Çok Cazip Banka Kredisi

Uygulama şu şekildedir, başka bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarını kredi limitiniz dahilinde talep ettiğiniz bankaya aktarıyorsunuz ve 12 aya varan taksitlerle ödeye biliyorsunuz. Banka size yaklaşık limitiniz dahilinde 20.000 TL’ ye kadar kredi veriyor. Faiz oranları bankaların güncel uyguladıkları faiz oranlarına göre değişiklik göstermekte. Bankaların resmi sitelerini ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilir. Dilerseniz çekmek istediğiniz miktar ve faiz oranlarını hesaplaya bilirsiniz.