Borcu olanlar dikkat! İş Bankası düşük faiz oranıyla borç kapatma kredisi veriyor: Borcu olanların dikkatine İş Bankası internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu kredi fırsatı ile borçların kapatılması için kredi fırsatı sunduğunu açıkladı. Buna göre kişiye özel faiz oranları ile borç kapatma kredisi fırsatı sunulacak. Peki borç kapatma kredisinin şartları neler? Nasıl başvuru yapılır? Detaylar neler? İşte bu soruların yanıtını sizler için derledik.

BORÇ KAPATMA KREDİSİ DETAYLARI

Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı

Farkli bankalarda bulunan kredi borçlarınızı İş Bankası'nın sunmuş olduğu borç kapatma kredisi ile birleştirerek ödeyebilirsiniz. Bu size borçlarınızı taksitlendirme fırsatı sunacaktır. Ayırca düşük faiz oranı fırsatı ile borç kapatma kredisini çekebileceksiniz. Vade süresi ise 36 aya kadar sunulmaktadır. 

BORÇ TRANSFERİ NASIL YAPILIR?

Borçlarını transfer etmek isteyen vatandaşlar şu adımları izleyebilirler;

"İşCep" > "Krediler" > "Kredi Başvurusu Yap" > "Anında Kredi" seçeneği ile ya da 

“Başvurular” > "Kredi" > “Anında Kredi” adımlarını takip ederek borç transferini yapabileceklerdir. 

HANGİ BORÇLAR DAHİLDİR?

Borç kapatma kredisinde borç trasferi yapabilmek için diğer bankalardan kullanmış olduğunuz kredi ve kredi kartı ya da kredili mevduat hesabı borçları için kullanılabilecektir.

GEREKLİ BELGELER NELERDİR?

İş Bankası sunmuş olduğu borç kapatma kredisi için müşterisinden istediği belgeleri internet sitesi üzerinden yayınlamıştır. Buna göre istenilen belgeler şu şekilde sıralanmaktadır;

Başvuru Formu (şubelerimizden yapacağınız başvurular için)

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi

Gelir durumunuzu gösterir belge istenmektedir.