Nakit sıkışıklığı yaşayarak sıkıntıya düşen vatandaşlar bu sorunlarına bankalar aracılığı ile çözüm üretmeye devam ediyorlar. Türkiye'de her banka tarafından müşterilerine ihtiyaç kredisi veriliyor. Bankaların krediler için uyguladıkları finansal şartlar ise değişiklik gösteriyor. Her banka kendi finans politikası gereği bir kredi kampanyası düzenliyor. Bu nedenle ihtiyaç kredisi faizleri de değişiklik gösteriyor.

EN UYGUN FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİNİ HANGİ BANKA VERİYOR?

Türkiye'de faizlerin yükselmeye başlamasıyla süren kredi faizlerindeki artış devam ediyor. Bu nedenle sürekli güncellenen ihtiyaç kredisi faizleri vatandaşları sık sık bu konuda araştırma yapmaya mecbur bırakıyor. En uygun faizli ihtiyaç kredisini kullanmak isteyen vatandaşlar bu araştırmalarının sonucunda son dönemlerde ING Bank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasına ilgi göstermeye başladılar.

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ ŞARTLARI

ING Bank tarafından müşterilere sunulan ihtiyaç kredisi kampanyasında 36 aya kadar vade imkanı kullanılabiliyor. Müşteriler bu vadedeki ihtiyaç kredisini çektiklerinde aylık yüzde 1,29 kredi faizi ile karşı karşıya kalıyorlar. Bu faiz oranı zaman zaman müşterilerin ödeme alışkanlıklarına göre de değişebiliyor.

50.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

ING Bank'tan 36 ay vadeli, aylık yüzde 1,29 faizli 50.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya vade süresince her ay 1.822 TL kredi taksiti ödüyorlar. 36 aylık vade süresinin sonunda ise müşterilerin bankaya ödedikleri toplam tutar 65.595 TL oluyor.

isbilgisi.com