Ana Sayfa DÜNYA Boğarak Aslan Öldüren Adam Konuştu

Boğarak Aslan Öldüren Adam Konuştu

Sabah koşusu yaptığı sırada dağ aslanının saldırısına uğrayan ve aslanı boğarak öldüren adam konuştu.

6
0
Paylaş

Amerika’da sabah koşusu yaptığı sırada dağ aslanının saldırısına uğrayan adam aslanı boğarak öldürmüştü. Şans eseri kurtulan Travis Kauffman tedavisinin tamamlanmasının ardından hastaneden taburcu oldu.

Muhabirlere olayı anlatan genç adam dağ aslanı ile nasıl mücadele ettiğini ve nasıl öldürdüğünü anlattı. Vücudunun çeşitli noktalarında derin yaralar oluşan Travis Kauffman muhabirleri anlattıklarıyla şok etti.

Amerika’nın Colorado eyaletinde yaşanan olay 4 Şubat gün yaşanmıştı. Koşu sırasında dağ aslanı tarafından saldırıya uğrayan ve dağ aslanını elleriyle boğarak öldüren Travis Kauffman muhabirlere dağ aslanını nasıl saldırdığını ve aslanı nasıl etkisiz hale getirdiğini anlattı. Tedavisi bittikten sonra korkunç olayı anlatan genç adamın ifadeleri dehşete düşürdü. 31 yaşındaki koşucu dağ aslanının önce yüzünü ısırdığını bedeninde derin izler bıraktığını söyledi. Yüzünü kurtarmaya çalıştığını ifade eden Travis Kauffman aslanın boynundan yakalamış ve boğarak öldürmüştü. Bu olay esnasında çok korktuğunu ifade eden talihsiz adam yüzünü elleriyle koruduğunu ve hayatta kalabilmek için aslanın boyuna doğru bastırdığını ve atak yaptığını söyledi.

Travis Kauffman ilk hamle yüzünü korumak adına yaptığını söyledi. Daha sonrasında ise tam anlamıyla dağ aslanı ile güreştiğini söyleyen 31 yaşındaki koşucu kazandığım için şanslıyım onu o an boğarak öldürebilecek mi düşünmedim ancak Bunu başardım dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here