Bizim Toptan'dan kaçırılmayacak kampanya! Ayçiçek yağı o fiyattan satışa çıktı: Son zamanlarda dünyada ve ülkede yaşanan olaylardan dolayı birçok üründe ve hizmette zam üstüne zam uygulandı. Bu sebeple vatandaşı alım gücü de iyiden iyiye düştü. Hal böyle olunca vatandaşlar özellikle temel ihtiyaç ürünlerinde marketlerin yapmış oldukları kampanyaları takip ediyor ve bu fiyatları kaçırmak istemiyor. Bizde İşbilgisi haber sitesi olarak sizler için market indirmleri için araştırmalar yapıyor ve sizlere sunuyoruz.

Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı

Peki Bizim Toptan Market online satış sitesi üzerinden duyurmuş olduğu kampanyalı Ayçiçek yağı fiyatı ne kadar? Başka hangi ürünler kampanyalı olarak satışa çıktı .İşte detaylar..

BİZİM TOPTAN İNDİRİMLİ ÜRÜNLER VE FİYATLARI

Bizim Toptan Market online satış sitesi üzerinden indirim haberlerini vermeye devam ediyor. Marketin internet sitesi üzerinden kampanyalar kısmında duyurulan bu indirimlerden bazıları şu şekilde;

Ülker Bizim Ayçiçek yağı 4 litrelik fiyatı Bizim Toptan Market kampanyası ile 119,90 TL'den satışa sunulmuştur.

Pınar yüzde 1 yağlı süt 1 litre fiyatı ise 17,95 TL'den satışa çıkarılmıştır. 

Ülker Bizim Makarna Fiyonk 500 gram fiyatı ise 8,95 TL'den satışta.

Ülker Bizim Markarna Kalem çeşidi ise yine 500 gram fiyatı 8,95 TL'den satılıyor.

Ülker Bizim Marakna Spagetti çeşidi 500 gram fiyatı 8,95 TL'den satışa sunulmuştur.

Bizim Toptan ve diğer tüm büyük market indirimlerinden anında haberdar olmak için www.isbilgisi.com haber sitemizi takipte kalın. En güncel haberler ile karşınızda olmaya devam edeceğiz.