Ana Sayfa TEKNOLOJİ Birden Fazla Uygulama İndirme Geliyor

Birden Fazla Uygulama İndirme Geliyor

Play Store'da artık aynı anda birden fazla uygulama indirmek yada güncellemek mümkün olacak.

36
0
Paylaş

Google Play Store aynı anda birden fazla uygulama indirme sistemi getiriliyor. Uzun süredir kullanıcılar tarafından eleştirilen bir özellik artık tamamen değişiyor.

Elde edilen bilgilere göre Play Store üzerinde aynı anda birden fazla uygulama indirilmesi söz konusu olacak. Google Play Store da hangi özelliği hoşunuza gitmiyor diye bir soru sorulsa birçok kullanıcı aynı anda birçok indirmenin yapılamaması olduğunu söylerdi.

Android kullanıcıları marketten uygulama indirmek ya da güncelleme yapmak isterken bunları tek tek yapmak zorundaydı. Bu da oldukça uzun süre alıyordu ancak gelen haberlerle birlikte bu sistem tamamen değişiyor. Google Play Şu anda test sürümünde olan eş zamanlı indirme özelliğini test ediyor.

Kullanıcılar uzun süredir bu özelliği istiyordu ve ayrıca yıllardır neden böyle bir sistemin Play Store enjekte edilmediğini merak ediyor. Yeni gelen sistemle birlikte kullanıcılar ister uygulama indirme isterlerse de güncelleme işlemlerini aynı anda yapabilecek.

Bu özellik şu anda test sürecinde ve Play Store bunun üzerinde çalışmaya devam ediyor. Eş zamanlı indirme hem uygulama güncellerken hem de indirirken kesinlikle zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak bu özelliğin ne zaman sunulacağı ise net değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here