Bir Otomobil Firmasının Başlattığı Kampanya İle Evden Çıkmadan Araba Sahibi Olabilirsiniz! İşte Detaylar

Hyundai tarafından başlatılan 'Hyundai Kapınızda' isimli proje sonrasında salgın döneminde evden çıkmak istemeyen ve zahmete girmek istemeyen müşteriler için uzaktan satın alma işlemi sunulacak. Bu işlem ile birlikte araç kişinin kapısına kadar götürülecek ve tüm evrak işleri yetkili satıcı tarafından tamamlanacak.

OTOMOBİL 09.05.2020 - 14:50 09.05.2020 - 14:50

Hyundai son dönemlerde salgının etkilerini üzerinden atmak, daralan satışlarını yeniden artırmak ve bununla birlikte vatandaşları araba alımına teşvik etmek için yeni bir proje başlattı. ‘Hyundai Kapınızda’ isimli çalışması ile birlikte kişiler galeride dolaşmadan, yorulmadan ve en önemlisi salgın döneminde evden çıkmadan araç sahibi olabilecekler. Tüm banka işlemleri ve evraklar şirkete ait yetkili satıcılar tarafından sorunsuz ve güvenli bir şekilde tamamlanacak.

Hyundai tarafından en son Nisan ayında ‘Şimdi Al Daha Sonra Öde’ isimli bir kampanya başlatılmıştı. Bu kampanya ile birlikte istedikleri Hyundai modeline ait olan aracı satın aldıktan sonra kredi ödemelerini biraz daha rahatlayınca 3 ay kadar erteleyebilecekler. Nisan ayında başlatılan bu kampanyanın Mayıs ayında da sorunsuz bir şekilde devam etmesi bekleniyor.

Satış sonrasında da müşterilerine hizmet vermeye devam eden şirket bu süreç içerisinde 1 Mart ile 30 Nisan tarihleri arasında dolması beklenen garanti sürelerini ve bakım zamanlarını 31 Mayıs tarihine kadar uzattığını açıkladı.  

Satın Alınan Araç Dezenfekte Edilerek Kapınıza Kadar Getirilecek!

Hyundai Assan Genel Müdürü olan Murat Berkel çalışma hakkındaki görüşlerini dile getirdi. Açıklamalarında ‘Hyundai Kapınızda isimli projemiz kısa sürede yoğun bir ilgi ile karşılandı. Bu süreçte beğenilen araç modelini satın almak için çok zaman kaybetmeye gerek kalmayacak. Satış öncesinde araç hakkında detaylı bilgi edinmek ve sürüş testi yapmak isteyen müşterilerimizin bulunduğu yere bizzat giderek testi gerçekleştirmelerini sağlayacağız. Bu süreçte sosyal mesafe ve hijyen kurallarına da çok önem verilecek. Tüm banka ve evrak işleri de müşteriyi yormadan yetkili satış temsilcileri tarafından yapılacak. Araç satın alma işleminin ardından tüm dezenfeksiyon çalışmalarının ardından kişilerin kapısına kadar teslim edilecek’ dedi.