Türkiye'de yaygın marketler zinciri arasında bulunan ve ucuz fiyata kaliteli ürün satma konspetli marketlerin öncüsü olan BİM tarafından 23 Ekim 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı. BİM'in duyurduğu yeni katalogda birbirinden kaliteli ürünler piyasanın çok altındaki fiyatlarla müşterilere satışa sunuldu.

TÜRKİYE'DE ALIŞVERİŞ ALIŞKANLIKLARINI DEĞİŞTİREN MARKETLER ZİNCİRİ

Mağaza içi ve çok eleman masraflarından kısarak maliyetleri düşüren ve bunu da satılan ürünlerin fiyatlarına indirim olarak yansıtan BİM her gün milyonlarca vatandaşa beş binin üzerinde farklı ürünü ucuz fiyata satın alma imkanı veriyor. BİM'in öncüsü olduğu ucuz fiyatlı market konsepti vatandaşların alışveriş alışkanlıklarını kökten değiştirmeyi başardı.

İNİDİRMLİ ÜRÜNLER KAPIŞ KAPIŞ SATILIYOR

BİM tarafından her hafta Salı ve Cuma günleri yüzlerce indirimli ürün müşterilere özel olarak satışa sunuluyor. BİM müşterileri gıdadan bakliyata, şarküteriden kozmetiğe, elektronikten meyve ve sebzeye kadar çok sayıda ürünü indirimli fiyatlarla satın alabiliyorlar.

BİM 23 EKİM 2020 CUMA AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU İNDİRİM LİSTESİ!

BİM 23 Ekim 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı. BİM'de bugün hangi indirimli ürünler satışa sunuldu. BİM 23 Ekim fırsatları nelerdir? İşte BİM'in 23 Ekim indirimli ürünler listesi...

-Çift Kişilik Bambu Yorgan: 169.90 TL
-Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge: 499 TL
-4 Bölmeli Çok Amaçlı Dolap: 189 TL
-Kitaplıklı Çalışma Masası: 199 TL
-Katı Meyve Sıkacağı Premium: 199 TL
-Cam Kahve Cezvesi: 99.90 TL
-Otomatik Kahve&Baharat Öğütücü: 109 TL
-Kumtel Set Üstü İnoc Ocak: 349 TL
-Kumtel Elektrikli Tekli ocak: 79.90 TL
-Kumtel Elektrikli Mini Quartz Isıtıcı: 49.90 TL

isbilgisi.com