Türkiye genelinde yakşalık 9.000 marketi bulunan BİM yeni personel alımları yapılacağını kamuoyuna duyurdu. Önemli bir istihdam kaynaklarından birisi olan BİM çalışan kadrosunu genişletmeye karar verdi. Kadın, erkek ve engelli personel alımı yapacak olan BİM bu alımları Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden gerçekleştirecek. İŞKUR'un yayınladığı yeni iş ilanlarında BİM iş ilanları da yer aldı.

BİM HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPACAK?

11 ayrı şehirde BİM'de işe alınacak onlarca personel için yayımlanan ilanlarda alımların hangi kadrolarda yapılacağını duyurdu. Buna göre BİM'e alınacak olan yeni personeller kasiyer, reyon görevlisi, gıda depo görevlisi, beden işçisi, gıde perakende satış elemanı, satış danışmanı ve şoför olarak görevlendirilecekler.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

-Müşteri taleplerine göre etkili hizmet sunabilmek

-Market bünyesinde sürekli çalışabilecek

-Müşterilerle etkili iletişim kurabilecek

-Temizlik ve hijyen konusunda titiz kişiliğe sahip

-Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna adapte olabilmek

-Müşteri memnuniyetine önem veren pratik ve güzel yüzlü

-Takım çalışmasına uygun bir karaktere sahip olmak

-Mağazanın satış hedeflerini ekip ile beraber gerçekleştirmeye çalışabilecek

-Tercihen sigara kullanmayan

-Perakende mağazacılıklık denetim sahibi olmak

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

BİM'in personel alım ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşlar bu başvurularını nasıl gerçekleştirebileceklerini merak ediyorlar. Bu başvurular için BİM'in resmi internet sitesi üzerinden form doldurularak başvuruda bulunulabilir. Ayrıca dileyen vatandaşlar İŞKUR üzerinden de başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

isbilgisi.com