Ana Sayfa DÜNYA Beyaz Saray Önünde Alev Alev Yandı

Beyaz Saray Önünde Alev Alev Yandı

Beyaz Saray önünde bir kişi kendini yaktı.

4
0
Paylaş

Amerika’da Beyaz Saray önünde 1 kişi kendini ateşe verdi. Ciddi şekilde yaralanan kişi yapılan müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı. Amerikan gizli servisi konuyla alakalı bir açıklama gerçekleştirdi ve Beyaz Saray önündeki Pensilvanya Caddesi’nde elektrikli sandalye tipi Scooter kullanan bir kişinin kendini yaktığını açıkladı. Olaydan sonra bölgede bir süre yol yaya ve araç trafiğine kapatıldı.

Kendini ateşe veren kişinin neden böyle bir işe kalkıştığı ise bilinmiyor gizli servis yapmış olduğu açıklamada kendini ateşe veren kişinin erkek olduğunu ve yerel bir hastanede tedavi altında olduğunu açıkladı. Yaralanan kişinin hayati tehlikesi de bulunmuyor. Araştırma ile alakalı gizli servis soruşturma başlattı ve Amerikan basınında yer alan iddialara göre kendini ateşe veren kişinin ruh sağlığının yerinde olmadığı tespit edildi.

Bilinmeyen bir nedenle bir vatandaş beyaz Saray önünde kendini ateşe verdi. Amerikan gizli servisi olayla alakalı soruşturmanın başlatıldığı ve kendini ateşe veren kişinin erkek olduğunu açıkladı. Olayın ardından yaya yolu araç trafiği bir müddet insanlara kapatıldı. Gizli servis yaralının herhangi bir hayati tehlikesinin olmadığını duyurdu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here