Döviz kurlarında ve altın fiyatlarında yükselen grafiklerin sergilenmeye devam ediyor olması, fiyatı bu piyasalar üzerinden hesaplanan ürünlerin de yüksek oranlarda zamlanmasına sebep oldu. Geçtiğimiz seneden bu yana para piyasalarında ve altın piyasasında gözlenen olumsuz gelişmelerden ötürü arka arkaya zam alan hizmet ürünleri, yeni dönemde akaryakıt fiyatlarına yeni zamların gelmesi ve diğer faktörler sebebi ile tüketicilerin rahatlık ile erişim sağlayamayacakları seviyelere kadar yükseldi. 

Piyasalarda ve diğer alanlarda gözlenen olumsuz gelişmeler neticesinde yüksek oranlarda zamlar olan hizmet ürünlerinin başında beyaz eşya ürünleri ve çeşitli IT ürünleri geldi. Bu durum hem iş hem eğitim amacı ile IT ürünlerine ihtiyaç duyan tüketicilerin ve yeni bir ev düzme hazırlığı içerisinde olan tüketicilerin ellerini kollarını resmen bağladı. Gelişen teknolojinin de etkisi ile birlikte artık bir lüks değil temel ihtiyaç olarak değerlendirilen ürünlerin fiyatlarına yüksek oranlı zamların yansıtılması, tüketicilerin gündelik hayatlarında büyük problemler ile karşılaşmalarına sebep oldu. Bu durum karşısında devreye giren Yapı Kredi Bankası, yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurarak ayrıntıları paylaştı.

YAPI KREDİ BANKASI’NDAN ÖDEME ERTELETEN YENİ KAMPANYA MÜJDESİ!

Tapusu olan buraya! Hekesi ilgilendiren açıklama Tapusu olan buraya! Hekesi ilgilendiren açıklama

beyaz-esya-ve-it-urun-harcamalarina-yapi-kredi-bankasindan-destek-odemeler-3-ay-ertelenebilece

Gıda, tekstil ve daha pek çok farklı kategori altında kullanıma açık olan birbirinden avantajlı kampanyalar geliştiren Yapı Kredi Bankası, tüketicilerin yanlarında yer almaya devam ediyor. Bu kapsamda bir yeni kampanya daha geliştiren ve söz konusu kampanyasının mevcut müşterilerini kapsadığını belirten banka, kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

Yapı Kredi Bankası tarafından duyurulmuş olan yeni kampanya haberine göre 28 Kasım tarihine kadar Media Markt mağazalarından yapılacak olan beyaz eşya ve IT ürünleri harcamalarına, 3 aya kadar taksit erteleme fırsatının sunulacağı bilgisi kaydedildi. 

YAPI KREDİ BANKASI’NIN YENİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Yapı Kredi Bankası’nın hem ticari hem de bireysel statülü müşterileri için geliştirmiş olduğu yeni kampanyasına, ek bir başvuru yapılmasına gerek yoktur. İlgili tarihe kadar Media Markt mağazalarından World kart ile alışveriş yapılması yeterlidir.