Ana Sayfa DÜNYA Beslediği Domuzlara Yem Oldu

Beslediği Domuzlara Yem Oldu

Rusya'da sara hastası kadın domuz ağılında bayıldı. Domuzlar kadının vücudundaki bir çok yeri yiyerek öldürdü.

5
0
Paylaş

Rusya’da 56 yaşındaki bir kadın beslediği domuzlar tarafından parçalanarak öldürüldü. Sara hastası olan kadın domuzlara yem verirken kriz geçirdi ve yere düştü. Bu esnada domuzlar kadına saldırdı ve kadını yiyerek öldürdü. Rus medyası 56 yaşındaki bir kadının domuz ağırlığında yere yığıldığını ve bilincini yitirdi. Yüzünün kulaklarını ve omuzlarını tamamen yenerek öldürüldüğünü ve yaşlı kadının kan kaybından öldüğü aktarıldı.

Kocası Cesedini Buldu

Talihsiz kadının cesedini kocası buldu. Rus medyasına konuşan dedektifler yıllardır böyle korkunç bir olayın yaşanmadığını aktardı. Rus medyasında yapılan haberlere göre talihsiz kadının eşi kendisini iyi hissetmediği ve o akşam erken uyuduğunu uyandığında eşini göremeyince donduğunda domuz avına giden yaşlı adam kısmen yenmiş bedeni görünce direk polislere haber verdi. Kadının bedeninde yüz kulak ve omuzlarını neredeyse tamamını yiyen domuzlar cesedi tanınmaz hale getirmişti. Talihsiz adam olayı görür görmez polislere haber verdi ve yaşanan bu kötü durum ortaya çıktı.

Ülkenin orta kesimde yaşayan ve köyde yaşayan yaşlı çiftin başına gören olay tarihte bir ilk domuzlara yem verdiği sırada bayılan ve sara krizi geçiren yaşlı kadın vücudunun çok farklı yerlerinden yanarak can verdi. Olayla ilgili polis soruşturma başlattı adli tıp uzmanları da kadının cesedini inceleyerek polise rapor verecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here