Ana Sayfa SPOR Beşiktaş’ın Yeni Gündemi Güneş

Beşiktaş’ın Yeni Gündemi Güneş

Beşiktaş yönetimi 3-3 berabere biten Fenerbahçe maçı sonrası Şenol Güneş’in geleceğini tartışıyor.

12
0
Paylaş

Beşiktaş – Fenerbahçe derbisinde Beşiktaş 3-0 öne geçse de bu üstünlüğünü koruyamadı. Maçtan sonra eleştiri oklarının hedefi olan isim ise; geri dönüşü bir türlü engelleyemeyen Şenol Güneş oldu.

Beşiktaş – Fenerbahçe derbisinde Beşiktaş, ilk yarı göstermiş olduğu performans ile adeta sarı lacivertli ekibi ortadan sildi ve soyunma odasına 3 – 0 gibi avantajlı bir skorla gitmeyi başardı. Bu sırada bütün taraftarlar aradaki farkın artacağını ve maç sonucunda tarihi bir fark yaşanacağını düşünmeye başladı. Fakat ikinci yarı yaşananlar herkesin büyük bir şok yaşamasına ve yıkım etkisi yaratmaya yetti.

Fenerbahçe’nin ikinci yarı geri dönüşüyle beraber maç sonucu 3 – 3 olarak kayıtlara geçti. Beşiktaş ise aldığı bu beraberlikle beraber lider konumda olan Medipol Başakşehir’in 11 puan gerisine düştü ve şampiyonluk ihtimalinden daha fazla uzaklaştı.

İkinci yarının başlamasıyla beraber Fenerbahçe’nin teknik direktörü olan Ersun Yanal, Moses – Ayew ve İsla – Velbuena değişikliği yapma yoluna gitti. Fakat Şenol Güneş, Ersun Yanal tarafından yapılan bu hamleye herhangi bir cevap vermedi. Şenol Güneş’in bir yanıt vermemesi oyunun geride kalmasını kabul ettiğini gösterdi.

Şenol Güneş ilk oyuncu değişikliğini ise maçın skoru 3 – 2’ye geldiği zaman yaptı. Bu oyuncu değişikliğinin geç gelmesi ve maçın beraberliğe gitmesi Beşiktaş taraftarları tarafından çok fazla eleştiri gelmesine sebep oldu. Şenol Güneş’in ve Beşiktaş’ın bundan sonraki hamlesinin ne olacağı ise daha fazla merak ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here