Ana Sayfa SPOR Beşiktaş Ek Gelir Sağlayacak

Beşiktaş Ek Gelir Sağlayacak

Japon oyuncu Kagawa’ya özel olarak formalar ve tasarımlar yapacak. Japon turistler için turlar düzenlenecek.

11
0
Paylaş

Beşiktaş yönetimi Japon oyuncu Kagawa için özel ürünler ve formalar üretecek. Japon turistler Vodafone parkta tur yapacak sezon sonu kamp yeri içinde Japonya belirlendi.

Beşiktaş Japon oyuncu Kagawa transfer etmek ile birlikte kendisine büyük bir gelir kapısı da yaratmaya başardı siyah beyaz yönetim Kagawa için özel olarak ürünlerde formalar üreteceğini açıkladı. Online olarak Japonya ya da satılması planlanıyor. Ayrıca Türkiye’ye gelen Japon turistlerin de tur kapsamında Vodafone Park getirileceği ve burada bir gezintiye çıkartılacağı öğrenildi. Kagawa’ya özel olarak üretilecek formalar ve ürünler ile ilgili de online satış yapılması söz konusu olacak.

Japon Turistlere Özel

Siyah beyaz yönetim Sezon sonunda Japon oyuncu Kagawa’nın bonservisini Borussia Dortmund’ tan satın almak istiyor. Yeni sezonda kamp için Japonya’ya gidecek olan Beşiktaş 4 aylık süreçte 5 milyon liralık bir gelir hedefi koydu.

Japon oyuncu özel olarak üretilecek formaların tasarımların online olarak satılması ve Vodafone Park’a düzenlenecek turlar ile birlikte 4 ayda 5 milyon liralık gelir hedefi şimdiden belirlendi.

Kagawa Beşiktaş kariyerine harika bir başlangıç yapmış ve 3 dakikada 2 gol atmıştı. Sezon sonuna kadar siyah-beyazlı kulüpte olarak forma giyecek. Japon oyuncu Beşiktaş’ta kalıp kalmama konusundaki kararını ise sezon sonunda verecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here