Ana Sayfa SPOR Beşiktaş Cenk Tosun ve Babel Hamlesi Yapacak

Beşiktaş Cenk Tosun ve Babel Hamlesi Yapacak

Beşiktaş Cenk ve Babel'i geri almak için görüşecek.

4
0
Paylaş

Beşiktaş başkanı Fikret Orman Cenk Tosun için bizim evladımız kapımız her zaman onu açık ne zaman isterse geri dönebilir açıklamasında bulundu. babel’in menajeri de Beşiktaş’a geri dönebilmek için kulübün nabzını yokluyor.

Camiya bu iki oyuncunun geriye gelecek olmasından dolayı son derece heyecanlı Beşiktaş’ta günden bir hayli yoğun bir yandan yeni sezona takımın teknik direktörü kim olacağı tartışılırken diğer yandan da başkanlık seçimi için hareketli dönemler yaşanıyor. Ayrıca siyah-beyazlı ekip ile transfer çalışmaları da hız kesmeden devam ediyor. sözleşmesi bitecek olan ve gönderilecekler verim alınamayan oyuncular yerine gelecek sezonda takviyeler yapmayı planlıyor. siyah-beyazlı ekip yani çok sevdiği ve istediği 2 oyuncuyu gündemine aldı. İngiltere Premier Lig transfer olan Cenk Tosun ve Ryan Babel Beşiktaş’a geri dönebilir.

Beşiktaş başkanı Fikret Orman Cenk Tosun’u kiralık olarak tekrardan Beşiktaş’a dönmesi için Everton Kulübü ile görüşmeler halinde milli forvet için bizim evladımız ne zaman isterse geri döner açıklamaları yapan Fikret Orman Cenk tosunu istediğini bir kez daha yinelemiş oldu.

İngiliz kulübünden Cenk Tosun’un kiralamak için Mayıs ayında görüşme gerçekleştirecek olan Beşiktaş’ta milli kamp arasında Cenk Tosun ve Başkan Fikret Orman arasında da bir görüşme gerçekleşti. Ayrıca Cenk Tosun’un da Türkiye’ye dönmeye sıcak baktığı öğrenildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here