Sene başından bu yana hem para piyasaları ile altın piyasasında ortaya çıkan yükselen grafikler hem devam eden Rusya- Ukrayna savaşı hem de farklı alanlardan gelen ancak ekonomiye direkt olarak etki eden olumsuz faktörler, enflasyonun giderek tırmanmasına sebep oldu. Ekim ayının başında Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanan eylül ayı enflasyon verileri ile bu ay da enflasyonun artmış olduğunun gözler önüne serilmesi, vatandaşları yeni zamlar konusunda endişelendirmeye başladı.

Geride bırakmış olduğumuz yılın son çeyreğinde olumsuz grafikler sergilemeye başlayan ekonomi piyasaları sebebi ile hali hazırda zamlı fiyatlardan hizmet satın alan vatandaşlar, ekim ayının içerisinde olduğumuz şu günlerde artan enflasyon karşısında daha da zor geçinmeye başladılar. Bu durum bütçelere karşılıksız destek arayışının artmasına sebep olurken bankaların promosyon kampanyaları vatandaşların imdatlarına yetişmeye başladı. 

Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı

Sene başından bu yana sürekli olarak güncelledikleri emekli promosyonu kampanyaları ile gündemden düşmeyen bankalar, son dönemlerde personel maaşına karşılık verdikleri promosyon ödemeleri ile adlarından söz ettirmeye devam ediyorlar. Kurumlar ile bankalar arasında geçen sert promosyon pazarlıklarının ardından rekor seviyede sözleşme haberleri gelirken bir belediyeden daha promosyon anlaşması haberi geldi. Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, belediye çalışanlarına yapılacak olan promosyon ödemesinin netleştiğini ifade etti. 

YALOVA BELEDİYESİ’NDEN PROMOSYON ANLAŞMASI!

belediyelerin-promosyon-yarisi-kizisti-bir-belediye-daha-banka-ile-el-sikisti-tek-seferde-16-b (2)-1

Bir süredir bankalar ile görüşmeye devam eden ve daha önce istenilen sonucu elde edemediği için bir sözleşmeyi iptal eden Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, belediye çalışanlarının bekledikleri müjdeli haberi verdi. 7 bankanın katılmış olduğu ihale sonucunda anlaşmaya varıldığını ifade eden Tutuk, tek seferde ödenecek olan promosyon tutarının 16 bin 500 TL olarak kararlaştırıldığını belirtti.

MEMURLAR İÇİN GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR!

Konuşmasına devam eden Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, belediyenin memur ve kadrolu personel statüsünde bulunan çalışanları için de promosyon görüşmelerinin hala devam ettiğini ifade etti.