Ana Sayfa DÜNYA Bebeğini Unutan Kadın İçin Uçak Geri Döndü

Bebeğini Unutan Kadın İçin Uçak Geri Döndü

Bebeğini havalimanında unutan kadın sosyal medya da alay konusu oldu.

17
0
Paylaş

Suudi Arabistan’ın Cidde kentinden Malezya’nın başkenti Kuala’ ya uçakla seyahat eden kadın yolcu bebeğini havalimanında unuttuğunu söyleyince uçak geri dönmek zorunda kaldı.

Cidde – Kuala Lumpur seferini yapan SV832 uçuş kodlu Suudi Airlines uçağın da son derece tuhaf bir olay yaşandı. Kadın yolcu bebeğini havalimanında unuttuğunu söyleyerek uçağın geri gitmesi gerektiğini söyledi.

Pilot kararı ile birlikte uçak Cidde’ye zorunlu iniş gerçekleştirdi. Alınan bilgilere göre tarihi belli olmayan olayda pilot uçuş kontrol merkezine “Tanrı bizimle olsun geri mi gelelim ne yapalım” şeklinde bir soru sordu. Pilot ayrıca geri dönüş yapmayı talep ediyoruz bir yolcu bekleme salonunda bebeğini unutmuş diyerek kuleden iniş izni istedi. Uçuş Kontrol Merkezi de pilotun anlattıkları tekrar söylemesi gerektiğini aktardı. Pilot tekrar bir yolcunun bebeğini havaalanına unuttuğunu ve uçuşa devam etmek istemediğini söyledi. Bunun üzerine kuleden izin alan pilot zorunlu iniş gerçekleştirdi.

Operatörün izni ile birlikte uçak Kral Abdülaziz Aziz Uluslararası Havalimanı’na iniş yaptı. O anlar ait olduğu öne sürülen bir video ise sosyal medyada paylaşıldı ve rekor izlenme aldı. Sosyal medya kullanıcıları arasında en büyük merak konusu ise bir annenin bebeğini nasıl olurdu havalimanında unutabilir oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here