Pek çok ürüne yapılan zamların ardından ayçiçek yağı fiyatlarına da zam yapılacağı konuşuluyordu. Her geçen gün marketlerden alışveriş yapmak daha da zorlaşırken beklenen indirim haberi o marketten verildi. Ayçiçek yağı 135 TL'den satışa çıktı.

İşte Güncel Ayçiçek Yağı Fiyatları

Ev hanımları tüm yemeklerde ayçiçek yağını kullanmayı tercih ediyor. Ancak ayçiçek yağı fiyatları son zamanlarda cep yakar oldu ve pek çok tüketici de stok yapmaya meraklı. Her geçen gün fiyatı biraz daha artan ayçiçek yağı indirimli satışlarda büyük rağbet görüyor. Bayram öncesinde de evlerinde de misafir ağırlayacak olanlar yeni indirimleri araştırmaya başladı. O marketten bir, iki, dört ve beş litrelik ayçiçek yağı fiyatlarına indirim yapıldı.

Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak

Migros marketlerde bayram öncesi indirim müjdesi geldi. 5 litre ayçiçek yağı 134 TL'ye kadar düştü. Bu kapsamda M marka 5 litrelik ayçiçek yağı fiyatı 5 litrelik köşeli pet şişede 134.75 TL'den tüketici ile buluşmaya başladı. Migros zincir marketlerinde alıcılarını bekliyor. Markette yağ satışları stoklarla sınırlı olacak.