Başvuru yapmak isteyen kişiler için son fırsat! Akbank tarafından yapılan kampanya ile birlikte müşterisi olan kişilere özel taksitli nakit avans vereceğini duyurdu. Verilecek olan bu nakit avans hakkında merak edilenlerin artmasının ardından ise yapılan yeni açıklama ile birlikte kampanyanın koşullarına göre kişilere verilecek olan bu taksitli nakit avansın faizsiz bir şekilde sunulacağı öğrenildi. 10 bin TL'ye kadar verilen bu nakit avans hakkında merak edilenlerin artmasının ardından banka tarafından kampanyanın detaylarının da açıklandığı öğrenildi. 

AKBANK 10 BİN TL TAKSİTLİ NAKİT AVANS VERECEK! 

TOKİ'den 4.650 TL taksitle hiç evi olmayanlara kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı! TOKİ'den 4.650 TL taksitle hiç evi olmayanlara kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

Yapılan duyuru ile birlikte Akbank müşterisi olmak üzere başvuru yapan kişilere tanınacak olan bu avantajlı kampanya dahilinde kişilere 10 bin TL taksitli nakit avansın verileceği öğrenildi. Konu hakkında yapılan açıklamada bu kampanya için oldukça sayılı bir zamanın kaldığı öğrenilirken 1.02.2022 – 28.02.2023 tarihleri arasında başvuruların tamamlanmış olması gerektiği ifade edildi. 

DETAYLAR BELLİ OLDU! 

10 bin TL'ye kadar olan tutarlar için verilecek olan bu taksitli nakit avans hakkında banka tarafından yapılan açıklamalara göre, Kampanya kapsamındaki katılımcıların, SMS’te belirtilen tarihe kadar yapacakları 10.000 TL’ye kadar ve 2-6 ay vadedeki Taksitli Avans işlemlerinde indirimli %0 aylık akdi faiz oranı geçerli olacaktır. Belirtilen tutar ve vade aralığı dışındaki tüm Taksitli Avans taleplerinde %1,36 (KKDF ve BSMV hariç) faiz oranı geçerli olacağı ifade edildi. 

Kampanyadan faydalanabilecek olan kişilerin ise ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbanklılar olduğu öğrenilerek başvuruların bu koşullara uygun şekilde yapılması gerektiğinden bahsedildi. 

Başvuru sürecini tamamlamış olan kişilerin kampanyadan yararlanma süreleri ise 20.03.2023 tarihine kadar başvurusu onaylanan Akbanklılar, taksitli avans limitleri doğrultusunda kampanyadan 31.03.2023 tarihine kadar olduğu ifade edildi. 

NASIL BAŞVURU YAPILIR? 

Yapılan son açıklama ile de kişilerin Akbank'lı olmak için nasıl başvuru yapabileceği oldu. Kampanya detaylarında bahsedilenlere göre, 1.02.2022 – 28.02.2023 tarihleri arasında Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" butonu üzerinden ilerleyerek uzaktan Akbanklı olma sürecini ilk defa tamamlayan yeni Akbanklıların hem banka müşterisi olabileceği hem de bu sayede kampanyaya da aynı anda dahil olabilecekleri öğrenildi.