Yatırım araçlarının sayısı her geçen gün artmasın karşın yatırımcıların güvenli liman olarak gördüğü vadeli hesaplar, hala geleneksel yatırım araçları yerindeki önemini koruyor. Bankacılık sektörünün gelişmesiyle birlikte vadeli hesaplar da gelişmeye başlamış bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde vadeli hesapları arasına bir yenisini daha ekleyen Şekerbank, vadeli gibi kazandıran; ama vadeli olmayan gibi dilenildiği zaman kullanabilen bir hesabı müşterilerinin hizmetine sunmaya başlıyor. 

Bankacılık sektörünün öncü isimlerinden biri olan Şekerbank, avantajlı kampanyaları ve düşük faizli kredileri gibi müşterilerinin yararına yaptığı hamleler ile dikkatleri üzerine çekmeye bu yıl da devam ediyor. Yeni yılda müşterilerini bir de yeni hesap sistemi ile tanıştıran Şekerbank, “e-Gece Gündüz vadeli hesap” ile vade bekleme süresini tarihe karıştırıyor. Aynı zamanda daha çok kazandıracak bir sistem vaat eden Şekerbank, hoş geldin faizi oranlarını da açıklamış bulunuyor. 

Tapusu olan buraya! Hekesi ilgilendiren açıklama Tapusu olan buraya! Hekesi ilgilendiren açıklama

ŞEKERBANK’TA YENİ VADELİ HESAP SİSTEMİ DÖNEMİ BAŞLIYOR

bankaya-para-yatirmadan-once-bu-hesaba-bir-goz-atin-sekerbanktan-aciklandi-tanisma-faizi-de-ol (2)

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte mekan ve zaman kavramını ortadan kaldıran bankalardan biri olan Şekerbank, vadeli hesaplarında da aynı yeniliği gerçekleştirmiş bulunuyor. Şekerbank’ın müşterilerine tanıttığı e-Gece Gündüz vadeli hesabı; banka müşterilerinin dilediği her an para yatırmasına veya vadeyi bozmadan parayı her an çekebilmesine olanak tanıyor. Bu hesap siteminde parayı günlük olarak değerlendiren ve her gün kazandığı faizi ana paraya ekleyen Şekerbank, o gün hesaptaki para üzerinden işlem yapan sistemiyle, vade süresini bekleme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Üstelik e-Gece Gündüz vadeli hesabı, Şekerbank Mobil’den tek tıkla açılabiliyor. 

ŞEKERBANK, 30 GÜNLÜK AVANTAJLI TANIŞMA FAİZİ SUNUYOR

Türk Lirası ya da döviz olarak yatırım yapılmasına bu hesap sistemi kapsamında izin veren Şekerbank, ilk defa e-Gece Gündüz hesabı açan müşterilerine 30 gün boyunca avantajlı tanışma faiz oranı sunuyor. Bu avantajlı faiz oranı kapsamında yüzde 16 üzerinden faizlendirme yapan Şekerbank, 30 günlük dönemin ardından parayı yüzde 5 ile 7 oranında faizlendiriyor.