Sıfır km veya ikinci el taşıt satın alımlarına özel Burgan Bank tarafından avantajlı kredi fırsatları sunulmaya başladı. Bankalar arasında artarak devam eden rekabet ortamında bu aya özel 1.582 TL taksit oranları ile kredi sunulacak. 

Uygun geri ödeme seçenekleri ve cazip oranlarla sunulacak kredi kapsamında vatandaşların rahatça hayalini kurdukları araçlara sahip olmaları desteklenecek. Burgan Bank fırsatlarından yararlanarak dilediğiniz aracı satın alabilirsiniz. 

TAŞIT KREDİLERİNDE EN CAZİP ORANLAR!

Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak

Otomobil satın alımlarına özel aylık eşit taksit ödemeli ve sabit faizli olarak Burgan Bank tarafından avantajlı krediler sunuluyor. 2022 yılının son ayında duyurulan yeni oranlar sayesinde vatandaşların ister 0 km ister 2. el araç satın almaları için kredi desteği verilecek. 

Aylık düşük taksit oranlarından yararlanabileceğiz krediler kapsamında 100 bin TL’ye kadar olan araç değeri için yüzde 70’ine kadar kredi sağlanması hedeflenmektedir. Hem sıfır hem de ikinci el araçlar için uygun krediler kullanılabilmektedir. 

48 AYA KADAR VADE SEÇENEKLERİ SUNULACAK

bankalarin-kredi-yarisi-bitmiyor-bu-aya-ozel-burgan-bank-1582-tl-taksitle-tasit-kredisi-verece-1

Burgan Bank taşıt kredilerinde ayrıca 48 aya kadar vade seçenekleriyle aylık taksit oranlarının düşürülmesi sağlanmaktadır. Aylık düşük taksitler ödeyerek istediğiniz aracı rahatça satın almanız sağlanacak. 

Kredilendirilecek taşıt üzerine rehin tesis edilmektedir. Banka adına rehinli aracın kasko sigortası da kredi kapsamında yaptırılmaktadır. Cazip kredi seçeneklerinden yararlanarak vatandaşların düşük taksitler ödeyerek kredi kullanmaları sağlanmaktadır.

BURGAN BANK TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMASI 

Burgan Bank taşıt kredisinden yararlanmak isteyenler için en uygun oranlar sunuluyor. Otomobil fiyatlarının bir hayli arttığı bu dönemde kredi kullanarak araç sahibi olmak isteyenler için avantajlı seçenekler sunulacak. 30.000 TL kredi tutarı için Burgan Bank taşıt kredilerinde 48 ay vade ve yüzde 3,75 faiz oranları ile aylık taksit tutarı 1.582 TL olarak hesaplanmıştır. Avantajlı kredi seçeneklerinden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.