Bankaların Çalışma Saatleri Değişti! Hangi Banka Saat Kaçta Açılacak, Kaçta Kapanacak?

Koronavirüs vaka sayılarının sürekli artmaya başlaması nedeniyle alınan önlemlere yenileri eklenmeye devam ediliyor. Bu kapsamda bankaların da çalışma saatlerinde değişikliğe gidildi. 16 kasım 2020 Pazartesi gününden itibaren bankaların hangi saatler arasında çalışacakları belirlendi. Bankalar saat kaçta açılacak, kaçta kapanacak? Banka çalışma saatleri nasıl oldu?

BANKACILIK 14.11.2020 - 18:52 14.11.2020 - 18:52

Koronavirüs salgını tüm dünyada yeniden büyük bir etki alanı oluşturdu. Bu nedenle önlemlerin bazıları yeniden geri gelmeye başladı. Bunlardan birisi de çalışma saatlerine getirilen değişiklikler oldu. Bankalar da bundan etkilenerek yeniden çalışma saatleri belirlediler. Özel ve kamu bankaları mesai saatlerini koronavirüs tedbirlerine uygun hale getirmeye başladılar. Baknaların çalışma saatleri nasıl oldu. Bankalar kaçta açılacak ve kaçta kapanacak? İşte bankaların yeni çalışma saatleri...

BANKALARIN MESAİ SAATLERİ NASIL OLDU?

İstanbul Valiliği'nin aldığı karar gereği mesai saatlerine düzenleme yapıldı. Bu düzenlemeden özel ve kamu bankaları da etkilendi. Koronavirüs sürecinin etkisini gösterdiği Nisan ve Mayıs aylarındaki banka çalışma saatleri sitemine geri dönüş yapıldı. Bazı bankalar yeni mesai saatleri ile alakalı olarak müşterilerine duyuru yaptılar.

İŞ BANKASI YENİ ÇALIŞMA SAATLERİ!

İş Bankası tarafından müşterilerine yönelik yayınlanan mesajda İstanbul özelinde çalışma saatlerinde değişikliğe gidildiği bildirildi. 16 Kasım 2020 tahirinden itibaren İş Bankası banka şubeleri saat 10:00 ile 12:30 arasında ve 13:30 ile 17:00 arasında hizmet verecek.

GARANTİ BANKASI YENİ ÇALIŞMA SAATLERİ!

Garanti Bankası da İstanbul özelinde mesai saatlerini yeniden belirledi. Buna göre Garanti Bankası şubeleri saat 10:00 – 12:30 ve 13:30 – 17:00 arasında müşterilere hizmet verecekler.

ZİRAAT BANKASI YENİ ÇALIŞMA SAATLERİ!

Ziraat Bankası çalışma saatleri ile alakalı olarak yeni bir açıklama yaptı. Banka şubelerinin 09:00 ile 17:00 saatleri arasında müşterilere hizmet vermeyedevam edeceği bildirildi.

HSBC YENİ ÇALIŞMA SAATLERİ!

HSBC şubeleri 08:30 ile 17:00 saatleri arasında müşterilere hizmet vermeye devam edecek. HSBC'de mesai saatlerinde bir değişiklik yapılmadığı bildirildi.

HALKBANK YENİ ÇALIŞMA SAATLERİ!

Mesai saatlerinde değişikliğe gitmeyen bankalardan birisi de Halkbank oldu. Halkbank şubeleri müşterilere 09:00 ile 17:00 saatleri arasında hizmet verecekler.

AKBANK YENİ ÇALIŞMA SAATLERİ!

Akbank tarafından müşterilere gönderilen mesajda banka şubelerinin hafta içi 09:00 ile 12:30 ve 13:30-17:00 satleri arasında hizmet vereceği bildirildi.

YAPI KREDİ BANKASI YENİ ÇALIŞMA SAATLERİ!

Yapı Kredi Bankası'ndan müşterilere gönderilen bilgi notunda banka şubelerinin hafta içi 09:00 ile 17:00 saatleri arasında hizmet vereceği bildirildi.

DENİZBANK YENİ ÇALIŞMA SAATLERİ!

Denizbank'tan alınan bilgiye göre banka şubelerinden müşterilere 09:00 ile 17:00 saatleri arasında hizmet verilmeye devam edilecek.

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@