Ana Sayfa EKONOMİ Bankalar Emeklilere Promosyonlar Veriyor

Bankalar Emeklilere Promosyonlar Veriyor

Bankalar emeklilere özel promosyonlara devam ediyor.

8
0
Paylaş

Bankalar arasında bu şu dönemlerde emeklileri tavlama yarışmaları devam ediyor.  Bazı bankalar 450 liraya veren promosyonlar verirken bazıları da bu promosyonu 600 liraya kadar çıkardı.

2020 yılına kadar bankalar arasındaki bu yarış çok daha farklı boyuta gelebilir. Emekli maaşını taahhüt süresini 4 yıla çıkarılmasıyla birlikte emeklilere verilen promosyonlar da artmaya başladı. Hem mevcut emekliler hem de yeni maaşı bağlananlar promosyon ve bayram ikramiyesi olarak ek gelir elde edebiliyor. Emekliler 3 yıllık dönem içerisinde maaşlarına göre değişmek suretiyle 300 375 450 lira promosyon alabiliyorlar. Emekli maaşı pastasındaki payını artırmak isteyen çok sayıda banka emeklilere yüksek promosyon tutarları verebiliyor.

Bazı bankalar ise promosyonlarında müşterilerine özel hizmetler sunabiliyor. Ücretsiz havale EFT faturalarda indirim şubede işlem önceliği ücretsiz tıbbi danışmanlık kredi ve mevduat özel faiz indirimleri gibi seçenekleri müşterilerine sunuyorlar. Ayrıca promosyon uygulaması başladığında hemen başvurup ödemesini alanlar 3 yıllık taahhüt süresini 2020 yılına kadar uzatmış oluyor.

Bazı bankaların taahhüt süresini 4 yıla çıkartıp emeklilere 1000 lira promosyon vermeyi planladığı düşünülüyor. Eğer böyle bir durum gerçekleşirse bankalar arasındaki yarış çok daha çetin olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here