Yeni yılın gelişinin ardından pek çok sektörde zam uygulaması gerçekleşirken artan fiyatlar karşısında ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar nakit eksiklerini tamamlamak amacıyla yüzlerini bankadan yana dönmüştü. Bankalar tarafından nakit desteğe ihtiyaç duyan vatandaşlar için birçok banka faizsiz 3 ay ertelemeli kredi kampanyasını duyurdu. Şimdiden birkaç banka tarafından açıklanan faizsiz nakit avans ve 3 ay ertelemeli kredi başvurularının detayları merak edildi. 

Yükselen enflasyon ve yeni yılın ikinci ayında da ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan vatandaşlar özellikle de ev giderleri ile baş etmeye çalışırken ihtiyaçlarını daha düzenli hale sokmak için bankaların kapısını çalmaya devam ediyor. Bankalar tarafından 3 ay ertelemeli ve faizsiz nakit avans kredi kampanyası düzenlenirken banka faizlerinden korkan vatandaşların yüzü gülecek. 

FAİZSİZ 10 BİN TL NAKİT AVANS VERİLECEK!

Bankalar tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda 3 ay ertelemeli, faizsiz nakit avans kredisi için başvuruların alınmaya başladığı belirtildi. Kahramanmaraş merkezli yaşanan iki büyük depremin ardından başta deprem bölgesi olmak üzere Türkiye genelinde vatandaşlara bankalar tarafından kredi kolaylığı sağlanmaya başlandı. Türkiye geneli başlatılan faizsiz nakit avans ve 3 ay ertelemeli kredi seçeneğinden yararlanmak isteyen vatandaşlar detayları ve bu kredinin hangi bankalarda geçerli olduğunu araştırmaya başladı. 

Bankalar tarafından duyurulan faizsiz nakit avans ve 3 ay erteleme avantajı sunan ihtiyaç kredisi kapsamında vatandaşların merak ettiği belli başlı bir çok nokta oldu. Bu kredi kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlar için kredi faizlerinin ne olduğunu, çekilecek kredilerin geri ödemelerinin ne kadar olduğu araştırılmaya başlandı. 

3 AY ERTELEMELİ 

Bankalar kapsamında yapılan duyuruda faizsiz 10 bin TL ihtiyaç kredisinin verileceği duyurusu yapılırken Akbank tarafından 10 bin TL, Denizbank faizsiz 10 bin lira ve Yapı Kredi Bankası 10 bin TL müşterilerine tanımalanacağı belirtildi. Faizsiz 10 bin TL 3 ay ertelemeli kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin bahsi geçen bankaların ilk kez müşterileri oluyor olmaları gerektiği belirtildi. Bunun yanı sıra kamu bankaları tarafından da bir açıklama geldi. 

Milyonlarca emekli bayram edecek Milyonlarca emekli bayram edecek

Kamu bankaları tarafından yapılan açıklamada deprem bölgesinde yaşayan vatandaşların hesaplarına faizsiz 5 bin TL faizsiz nakit avans tanımlanacağı belirtildi. Faizsiz nakit avans ve 3 ay ertelemeli kredi hakkında banka müşteri hizmetlerini arayarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.